Lodówka 100l

Kod produktu: 0364

Dostępność: W magazynie

Cena: 130.00zł* netto
Bez podatku: 130.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Ta lodówka jest bardzo energooszczędna. Ta lodówka ma regulowany termostat, który daje najwyższą wygodę, aby zachować jedzenie w dokładnie takiej formie, jakiej chcesz.. Nogi lodówki są regulowane, dzięki czemu urządzenie jest prawidłowo wyważone, gdy zostało już podłączone. Ta lodówka jest pojemna.

Nowoczesna lodówka

Nasza lodówka jest bardzo cicha. Zapewniamy szybką wysyłkę zamówienia. Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje szybką i bezpieczną realizację zamówienia. Jest bardzo energooszczędna i jest to jej wielka zaleta.

Pozwala na bezproblemowe utrzymanie. Posiada oddzielne sterowanie elektroniczne w lodówce i zamrażarce. Lodówka posiada oświetlenie LED, 2 półki druciane, wydzieloną szufladę i 3 pojemniki drzwiowe. Zawiera też łatwo działające zawiasy, gładki tył i zintegrowane uchwyty.

Cechy charakterystyczne

Łatwo ją zamontować. Nasza lodówka ma nieskazitelne stalowe drzwi, które wyglądają identycznie jak prawdziwa stal nierdzewna bez smug! Z regulowaną półki, szufladą na owoce i warzywa sporych rozmiarów i swobodnie działającym systemem mrożenia, model ten z pewnością pasuje do wszystkich Twoich potrzeb chłodzenia..Zwarta konstrukcja jest idealna do mieszkania, apartamentu lub jako wtórna chłodziarka / zamrażarka.

Nasza wypożyczalnia mebli Legnica oferuje świetnej jakości lodówkę 100 l.

Najważniejsze zalety

Jest idealna do pokoju w akademiku uczelni, sypialni, biura i w każde miejsce, w którym trzeba mieć zwartą lodówką, aby trzymać żywność i napoje zimne. Lodówka jest freonu i ma wbudowany dokładny regulowany termostat, dzięki czemu można przechowywać jedzenie i napoje w idealnej temperaturze. Eleganckie półki z hartowanego szkła świetnie wyglądają i są łatwe do czyszczenia. Lodówka posiada sprężarkę chłodzącą, czyli będzie działać poprawnie bez względu na to, jaka temperatura jest na zewnątrz i wewnątrz. W lodówce jest zamrażalniki. Na bocznym drzwiach można włożyć 2 litrową butelkę wody. Naszą lodówkę można bezpiecznie i wygodnie, w każdym miejscu, dzięki odpowiedniej konstrukcji! Jeśli szukasz dobrej jakości lodówkę w przystępnej cenie, nie szukaj dalej, ta lodówka jest jedną z najbardziej popularnych na rynku i będzie idealną dla Twoich potrzeb.

Nasza wypożyczalnia mebli Kraków już dziś zaprasza do skorzystania z bogatej oferty.