Dystrybutor wody

Kod produktu: 0359

Dostępność: W magazynie

Cena: 100.00zł* netto
Bez podatku: 100.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

W naszej ofercie znajduje się również wysokiej jakości dystrybutor wody.

 

Cechy charakterystyczne produktu

Dystrybutory wody zapewnia wodę na wyciągnięcie ręki. Gorąca lub zimna woda za naciśnięciem jednego przycisku. Eliminuje konieczność użycia ciężkich butelek z wodą. Funkcja ta zapewnia oszczędność energii, Ponadto posiada zabezpieczenia przed dziećmi i wyłącznik bezpieczeństwa.

Podłączany bezpośrednio do linii wodnej, eliminuje potrzebę wody butelkowanej. Cechuje się też wysoką sprawnością sprężarki dla lepszego chłodzenia Szybko dostarcza gorącą wodę bez kosztów nieustannie ponownego ogrzewania wody, jest bardzo energooszczędny. Łatwe w obsłudze zawory przyciskowe i wyłącznik bezpieczeństwa na ciepłą wodę, chronią dzieci przed oparzeniem. Gorące i zimne zbiorniki, wykonane ze stali nierdzewnej, zapewniają długotrwałą niezawodność. Podwójny system pływakowy zapobiega możliwości przepełnienia Schowek pozwala na łatwy dostęp do systemu filtracji. Ponadto posiada funkcje przełącznika do wykrywania nieszczelności oraz automatyczne wyłączanie. Filtr z bloku węglowego usuwa smak chloru, zapachów i cząstek stałych / osadu, 5 um nominalną Cechuje się też szybkimi złączami wkładu filtra i 1/4 obrotu zwalniającego. Żywotność filtra wynosi około 1500 Gal. Nasza wypożyczalnia cateringowa zapewnia wysokiej jakości dystrybutory wody.

 

Zawsze tam gdzie Twoi goście

Jeśli marzysz o idealnym dystrybutorze wody, już dziś skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni cateringowej. Podczas korzystania z naszego dozownika wody, możesz wybierać między przyciskiem z gorącą lub zimną wodą. Dlatego świetnie sprawdzi się zarówno do zimnych napojów, jak i gorących.

Dystrybutor wody dla Ciebie

Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje świetnej jakości dystrybutory wody. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą. Nasze dystrybutory wody posiadają zatwierdzony i pewny mechanizm zabezpieczający przed dziećmi przed wylaniem gorącej wody. Dlatego cała rodzina może go używać bez obaw. Twoje dzieci na pewno nie oparzą się przez przypadek.

Innowacyjna i stylowa konstrukcja to kolejna cecha, która wyróżnia nasz dystrybutor wody. Nasz dystrybutor posiada smukłą konstrukcję, dzięki temu nie będzie wyglądać nieporęcznie, nawet w małych pomieszczeniach, a zmieści się w każdym zakątku domu.