Dyspenser do soków

Kod produktu: 0357

Dostępność: W magazynie

Cena: 40.00zł* netto
Bez podatku: 40.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Zapraszając gości, upewnij się, że przygotowałaś wystarczająco dużo jedzenia i picia, aby goście byli zadowoleni. Samoobsługowe dozowniki umożliwiają gościom błyskawiczne ugaszenie pragnienia. Wybierając nasz dyspenser, wybierasz idealną opcję

Cechy charakterystyczne dyspensera do soków

Największą zaletą dyspenserów do napojów jes samoobsługa. Goście mogą się sami nim służyć i jedyny raz, gdy gospodarz musi zwrócić uwagę na dyspenser, jest jego napełnienie. Jest to skuteczne rozwiązanie, gdyż oszczędza gospodarzowi, kelnerom.

Inną ważną korzyścią dyspensora do soków jest zmniejszenie ilości czasu sprzątania po imprezie. Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje dyspensery do soków wysokiej jakości.

Zalety dyspensera do soków

Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje dyspensery do soków wysokiej jakości, w niezwykle atrakcyjnej cenie. Odmierz porcję soku za pomocą zainstalowanego w dyspenderze kranika. Dyspender zawiera metalową podkładkę z sitkiem, dzięki czemu zapobiega rozlewania napoju przy ich dystrybucji.

Najlepszy dyspenser do soków

Ten dyspenser do soków spełnia wszystkie wymogi techniczne zapewniający komofort użytkowania, jest łatwy w obsłudze, służy pomocą w gaszeniu pragnienia naszych gości

Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje świetnej jakości dyspensery do soków.

W upalne lato, można przygotować mleczne lody, zimne piwo, sorbet, sok śliwkowy, mleko sojowe, lemoniadę, kawę i inne napoje bezalkoholowe. Dwie duże miski, z łatwymi do odczytania znakami pomiarowymi, są oddzielone, aby umożliwić czyszczenie miski i zmianę smaku, bez "całego systemu wyłączenia". Klasyczny dyspenser do soków z napędem mieszadła magnetycznego, może być ustawiony dla skutecznego mieszania, a zawory dozujące wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Dyspenser do soków może nam pomóc przyrządzić zdrowe napoje , a efekt chłodzenia trwa przez długi czas. Unikalny parownik ze stali nierdzewnej i wysokiej wydajności pompa stygnie szybciej i bardziej efektywnie na szybsze przyrządzenie napoju.