Shaker do drinków

Kod produktu: 0360

Dostępność: W magazynie

Cena: 7.50zł* netto
Bez podatku: 7.50zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Nasz shaker do drinków cechuje się świetną ceną, wyśmienitą jakością i niesamowitą uniwersalnością.

 

 

Cechy charakterystyczne produktu

 

 

Nasz shaker wygląda nie tylko niezwykle atrakcyjnie i elegancko, ale również został zaprojektowany tak, aby służyć przez długie lata. Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje świetnej jakości produkty.

 

Zbudowany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje brak rdzy, wycieku. Nasz shaker nie traci właściwości jakościowych nawet po dłuższym czasie. . Wbudowane sitkiem zapewnia doskonałą szczelność Nasz shaker do drinków nie tylko wygląda atrakcyjnie i elegancko, ale został zaprojektowany tak, aby nam służył przez całe życie. Dlatego nie wahaj się i już dziś wybierz nasz shaker. Na prawdę warto go wynająć, w tak atrakcyjnej cenie.

 

Absolutnie niezbędny do serwowania świetnych napoi z wielkiej gamy alkoholi. Będziemy mieli do dyspozycji ulepszony smak tequili, rumu, wódka, gin, whisky, Bourbonu, whisky, koniaku, brandy, portu, sake, likierów i drinków jak nigdy wcześniej ! P

 

Pyszne drinki sprawiają, że ludzie się uśmiechają – nasz shaker zapewnia przygotowanie takich świetnych drinków jak Americano, Margarita, Daiquiri, Mojito, Cosmopolitan, Long Island Iced Tea lub Apple Martini

 

Przygotowanie pysznego napoju alkoholu lub bezalkoholowego staje się teraz dziecinnie proste. Twoi znajomi będą Cię chwalić za umiejętności barmańskie

 

 

Ten shaker jest naprawdę wyjątkowy

 

 

Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje shakery wysokiej jakości. Dlatego nie wahaj się i już dziś wybierz nasz shaker. Sprawdzi się idealnie zarówno na domówce, jak i na służbowych imprezach. Z pewnością wszyscy będą z niego zadowoleni.

 

 

Dlaczego warto wybrać nasz shaker?

 

 

Daje nam możliwość zrobienia niesamowitych drinków w zaciszu własnego domu. Wystarczy dodać lód, swój ulubiony alkohol, zamiksować, wstrząsnąć i gotowe. Możesz w ten sposób zaoszczędzić też czas i pieniądze.

 

To NAJLEPSZY SPOSÓB na spróbowanie nowych napojów ! Zupełnie nowy poziom, aby cieszyć się wspaniałym smakiem!

 

Nasza wypożyczalnia cateringowa gwarantuje, że shaker jest zbudowany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Ponadto nie rdzewieje i nie wycieka oraz posiada wbudowany filtr i możesz go umyć w zmywarce.