Patera 3 stopniowa

Kod produktu: 0324

Dostępność: W magazynie

Cena: 20.00zł* netto
Bez podatku: 20.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

U nas znajdziesz wyjątkowe patery.

 

 

Wyjątkowe patery

 

 

Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje wyjątkowe patery. Romantyczne wzory przypominają żywe rzeczy, takie jak ptaki, muszle, kwiaty i owoce. Ornamenty są krzywoliniowe i komplementują sztućce, kieliszki, a meble ozdobione są zaokrąglonymi motywami.

Klasyczne wzory zostały zaadaptowane z okresów historycznych, takie jak proste linie. Ciekawe są też neoklasyczne wzory lub zakrzywiona asymetria rokoko. Kiedy klasyczny wzór obejmuje zarówno geometryczne, jak i wijące się linia, akcent linii dominuje sztućce, kieliszki i meble.

Nowoczesne wzory są abstrakcyjne w koncepcji i często przedstawiają motywy geometryczne, które wyglądają dobrze ze sztućcami, kieliszkami, a także meblami, zaprojektowane z prostymi liniami.

 

 

Prześliczne patery

 

 

Wypożyczalnia bankietowa oferuje prześliczne patery. Patery mogą być w różnych kształtach. Aby podjąć właściwą decyzję odnośnie kształtu, symuluj pełną zastawę stołową w sklepie.

 

 

Funkcjonalne patery

 

 

Wypożyczalnia konferencyjna oferuje funkcjonalne patery. Osiągnij równowagę pomiędzy prostymi i ozdobnymi wzorami. Zachowaj współczynnik dwa do jednego. Akcent dwa ozdobne wzory z jednym prostym wzorem lub kontrast dwóch prostych wzorów z wyszukanym wzorem. Dopasowany zestaw obiadowy stanowi podstawę do ustawienia stołu, ale ogranicza Cię do jednego spojrzenia. Mieszanka wzorów obiadowych czyni rozrywkę bardziej elastyczną, ale wiele osób nie ma pewności, jak stworzyć najlepszą mieszankę.

 

Rozpocznij od talerza. Główne danie jest centralnym punktem menu. W związku z tym talerz do zupy, sałatek i talerze deserowe są mieszane i dopasowywane.

 

Wyjątkiem jest filiżanka i spodek. Gdy napoje serwowane są na stole, użyj filiżanki i spodka, które pasują do talerza. Ale kiedy napoje serwowane są z dala od stołu, asortyment wzorów dodaje większą możliwość wyboru.

Kolor jest wspólnym mianownikiem. Łatwo jest łączyć ze sobą kolory są mieszane, gdy są w danej harmonii, takiej jak mieszanki niebieskich wzorów lub złota dekoracja. Ale gdy dany kolor jest niedostępny, wymieszać go z kontrastowym odcieniem w jednolitym kolorze. A jeśli wszystko inne zawiedzie, wymieszać wzory z jasnymi talerzami szklanymi. Pamiętaj, by naczynia były jednolite.

 

 

Wyraźnie znakowane półki handlowe w kuchni, pomagają pracownikom na łatwiejszą obsługę klienta. Wszystkie naczynia i towary można przechowywać we właściwym miejscu. Organizowanie przechowywania suchych produktów pomoże Ci w lepszej organizacji zapasów.

Liczne półki etażerki

W porównianiu do poprzedniego modelu etażerki dwupoziomowej, wersja ta wzbogacona została od dodatkowy poziom. Zyskujemy jeszcze większą powierzchnię do przechowywania przygotowanych dań

Wygodne etażerki

Mają sporą przestrzeń pomiędzy półkami, nie należy się przejmować wadą występującą w konkurencyjnych modelach etażerek, w których to ów przestrzeń jest za mała, a przechowywane nań jedzenie z trudem się w tej przestrzeni mieści. Przy wyborze etażerki, należy pamiętać, że chcesz podzielić przestrzeń. Organizując etażerki, przekonasz się, że można zaoszczędzić sobie sporo czasu (a nawet pieniędzy), jeśli wszystko jest łatwo dostępne. Nie musisz spędzać wielu godzin szukając potrzebnego produktu. Dobrym pomysłem jest pogrupowanie podobnych pozycji, w małych pojemnikach i oznaczenie zawartości lub nawet wybranie pojemników, które można zobaczyć przez szybką identyfikację. Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje wspaniałe etażerki trzypoziomowe.

Level wyżej

Szukaj produktów, które specjalnie zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić przechowywanie produktów. Wybierz stojaki do trzymania pokrywek do garnków i patelni (a nawet plastikowych pojemników do przechowywania żywności) pod kontrolą. Twoje rzeczy będą łatwo dostępne i nie będzie rozlewać się przy każdym otwarciu obudowy. Puszki mogą stwarzać problemy w Twoich szafach. Ze względu na głębokość półek układanie puszek jest trudne. Nasza wypożyczalnia konferencyjne oferuje dobre ceny za etażerki, które możesz u nas zamówić w dowolnej ilości.