Patera 2 stopniowa

Kod produktu: 0323

Dostępność: W magazynie

Cena: 22.50zł* netto
Bez podatku: 22.50zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Ekspozycyjne regały i miejsca do przechowywanie żywności, które są odpowiednio zorganizowane pomagają przedsiębiorcom prowadzić bardziej produktywne, wydajne i bezpieczniejsze działanie. Każda firma, która obsługuje, przygotowuje lub serwuje żywność powinna wziąć pod uwagę wynajem tej funckjonalne etażerki.

Funkcjonalne etażerki

Komercyjne potrzeby przechowywania rzeczy w kuchni obejmują przetworzone oraz świeże produkty. Regały do przechowywania żywności są wykonane z trwałego materiału, który jest łatwy do utrzymania w czystości. Dobrze zorganizowana organizacja kuchni pozwala wykonać następujące czynności -Redukcja odpadów żywnościowych, utrzymując wszystko w zasięgu wzroku. >- Zwiększenie produktywności poprzez utrzymywanie żywności zorganizowanej i łatwej do znalezienia. - Przechowuj żywność bezpieczną od zakażenia krzyżowego oraz niebezpiecznych chemikaliów z właściwym wykorzystaniem komercyjnych regałów i etażerek. Wybierz odpowiedni rodzaj regałów do przechowywania żywności. Nasza wypożyczalnia konferencyjna oferuje funkcjonalne etażerki.

Dwa poziomy

Etażerka wyposażona jest w dwa poziomy, na których poszczególnie można umieścić przygotowane przez kucharzy potrawy.

Pomyśl o bezpieczeństwie żywności w restauracji i wynajmij etażerki najwyższej jakości.

Nasza wypożyczalnia bankietowa dba o bezpieczeństwo.

Skuteczność produktu a zarazem jego prostota

Prostota produktu w tym przypadku jest jego zaletą, ma on swoją rolę w której sprawdza się znakomicie. W swojej ofercie mamy też do wyboru etażerkę 3 poziomową, dla najbardziej wymagających, oczekujących maksymalizacji wykorzystania powierzchni użytkowej stołu do żywności.

 

 

W naszej bogatej ofercie znajdują się przepiękne patery.

 

 

Przepiękne patery

 

 

Nasza wypożyczalnia cateringowa oferuje wyjątkowe patery. Przy stole, zestaw obiadowy to pierwszy element, który zwraca uwagę biesiadników. Rozważmy następujące czynniki przed dokonaniem zakupu zestawu obiadowego. Czy zestaw obiadowy będzie do codziennego użytku czy na specjalne okazje.

Zestaw do codziennego użytku: naczynia stosowane codziennie podlegają pękaniu i złamaniu. W porządku odporności na uszkodzenia, porcelana jest najsilniejsza, następnie ceramika, porcelana kamionka, półporcelana i fajans. Warto również zwrócić uwagę na bezpieczeństwo w zmywarce i kuchence mikrofalowej.

Kiedy jeden zestaw obiadowy jest wybrany, aby spełnić wszystkie potrzeby gastronomicznych, najbardziej wszechstronny wybór jest zwykły biały zestaw obiadowy. Patery są zwykle używane przez większość restauracji. Są łatwy do koordynacji i tanie w produkcji.

Bezpieczne w kuchence mikrofalowej (pod warunkiem, że nie mają metalicznych zdobień); i nie znikną w zmywarce w cyklu suszenia.

Jeśli wolisz kolorowe zestawy obiadowy, wzór przedstawiony w jednym lub dwóch kolorach łatwiej koordynować i prawdopodobnie jest mniej kosztowny niż zestaw obiadowy z metalowym ornamentem lub w wielu kolorach.

 

 

Przydatne patery

 

 

Wypożyczalnia konferencyjna oferuje przydatne patery. Dla przyjęć wśród znajomych, wybierz kolorowe majoliki lub fajans, ceramika zarezerwowana jest dla okazjonalnego użytku. Fajans łatwo zniszczyć, więc traktować go ostrożnie.

Naczynia wybrane na specjalne okazje są zwykle zdobione metalami szlachetnymi. Złoto, srebro i platyna tworzą elegancką atmosferę, nie mogą być stosowane w kuchence mikrofalowej i powinny być myte ręcznie.

Najbardziej formalne obiadowe wzory są jedynie ozdobiona ramką jednokolorową, obszyte metalami szlachetnych, takich jak błękit kobaltowy, a brzegi są złote. Do imponującego wzoru, wybierz kontrast żywych kolorów.

 

 

Funkcjonalne patery

 

 

Wypożyczalnia bankietowa oferuje niezwykle funkcjonalne patery. Aby wybrać kategorię wzoru, przeglądnij czasopisma wystroju domu i odwiedź sklepy meblowe i sklepy z antykami. Wybierz tradycyjny wzór, który pozwala na różne opcje, od nieformalnego do eleganckiego, sezonowego lub do codziennego użytku.