Termos konferencyjny 1,2l

Kod produktu: 0351

Dostępność: W magazynie

Cena: 12.00zł* netto
Bez podatku: 12.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Jeśli dużo czasu spędzasz na świeżym powietrzu lub po prostu cieszysz się posiadaniem dodatkowej filiżanki gorącej herbaty lub kawy w pracy możesz być zainteresowany tym, jak wybrać dobry termos.

 

Aby zawęzić poszukiwania najlepszego termosu, który spełni Twoje oczekiwania trzeba zdecydować jaki jest Twój cel. Oto kilka opcji: Termosy dla żywności są konieczne, jeśli chcemy cieszyć się gorącym posiłkiem- powinny być szerokie, aby wygodnie umieścić w nich jedzenie. Termos na herbatę i inne napoje ma wąską szyjkę, która pozwala łatwo wlać płyn. I istnieją uniwersalne termosy. Takie urządzenia mogą mieć kilka oddzielnych komór: komora, do której można wlać herbatę lub kawę, a druga większa, może przechować gorący obiad lub kolację.

 

 

Idealne termosy do kawy

 

 

Nasza wypożyczalnia mebli Wrocław oferuje wyjątkowe termosy do kawy. Z jakiego materiału jest najczęściej robiony termos? Jaki materiał zapewnia najlepszą trwałość i funkcjonalność dla izolowanego termosu Istnieje wiele modeli!

Wewnętrzna komora termosu może być ze szkła. Termosy szklane są przede wszystkim higieniczne. Są łatwe do czyszczenia, napój jest naprawdę dobrze przechowywany. Ale ma jedna poważną wadę - jest kruchy. Tak więc, jeden niezdarny ruch może spowodować, że urządzenie złamie się na kawałki.

 

 

Funkcjonalne termosy

 

 

Wypożyczenie stołów jeszcze nigdy nie było tak proste.

Metalowe termosy - praktyczna i trwała alternatywa. Nie ulegają korozji.

 

Plastikowe termosy - nie są najlepszym rozwiązaniem. Po pierwsze, słabe plastikowe termosy zatrzymują ciepło (choć specjalna powłoka szklana może poprawić sytuację). Po drugie, są bardzo kruche i może pęknąć i złamać się.

 

Zewnętrzna obudowa może być wykonana z różnych materiałów: obudowa z tworzywa sztucznego zmniejsza ciężar urządzenia, dzięki czemu jest łatwiejsze do noszenia, co jest ważne dla wielu ludzi. Metale, które są odporne na korozję zapewniają solidną konstrukcję i sprawiają, że produkt jest praktyczny i trwały. Szkło może być wykorzystywane, a w tej wersji nie jest raczej niezwykle praktyczne.

 

 

 

Przydatne termosy

 

 

Wypożyczenie krzeseł zapewnia bezpieczną przesyłkę. Gdy spojrzysz na termos zdecyduj o objętości, jaka może być potrzebna. Lubisz zrobić prosto dodatkową porcję kawy lub herbaty? Nie trzeba wiele porcji? Będzie serwować napoje rodzinie, przyjaciołom, współpracownikom? Na przykład, jeśli przebywasz długie dystanse lub dużo podróżujesz, należy wybrać większy termos. Jeśli potrzebujesz dodatkowej filiżankę podczas przerwy obiadowej można nawet kupić termos na jedną filiżankę.