Roll top VIP

Kod produktu: 0340

Dostępność: W magazynie

Cena: 50.00zł* netto
Bez podatku: 50.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Podgrzewacze do potraw, są cichymi bohaterami zakładów żywienia zbiorowego, bufetów, kawiarni, restauracji i firm gastronomicznych. Dodają elegancji i praktyczności do dowolnej formy lub zgromadzenia, utrzymując jedzenie ciepłe i apetycznie wyświetlane, tak, że goście będą wracać po więcej.

 

 

Użyteczne podgrzewacze

 

 

Zasadniczo podgrzewacz to zestaw dwóch zagnieżdżonych patelni z górną szalką z jedzeniem i dolną miską zawierającą ciepłą wodę. Woda jest delikatnie podgrzewana albo w puszkach ciepła lub jako składnik ogrzewania elektrycznego. Ogrzewa wodę, a następnie utrzymuje ciepłe jedzenie. Podgrzewacz prezentuje ciepłe jedzenie w atrakcyjny sposób i utrzymuje stylowy stół. Są one dostępne w różnych kształtach, rozmiarach, materiałach i mogą wykorzystywać ciepło albo elektryczność lub puszki w zależności od specyficznych preferencji, potrzeb i budżetu. Wypożyczalnia krzeseł oferuje bardzo użyteczne podgrzewacze.

 

 

Pożyteczne podgrzewacze

 

 

Kształt podgrzewaczy i ich pojemność - Określ, jak, co i gdzie można skorzystać z podgrzewacza. Są podłużne, owalne, prostokątne i owalne kształty. Typowa pojemność mieści się w zakresie od 3 do 11 litrów. Elektryczne źródła ciepła lub puszki - Jakie jest źródło ciepła? Podgrzewacze można ogrzewać z puszki chemicznej na podstawie płomienia lub za pomocą elektrycznego elementu grzejnego. Puszki ciepła doskonale nadaje się do pożywienia, które potrzebuje przenoszenia lub w miejscach, w których nie ma dostępu do gniazdek elektrycznych. Podgrzewacze elektryczne dobrze nadają się do obszarów, w których nie ma dostępu do gniazdek elektrycznych lub w obszarach, gdzie istnieją ograniczenia dotyczące otwartego ognia. Wynajem krzeseł jest bardzo prosty.

 

 

Wygodne podgrzewacze do potraw

 

 

Wieko podgrzewacza - Czy trzeba pokrywkę? Czy jest samoobsługa? Warto zwrócić uwagę na pokrywkę podgrzewacza.

Materiały podgrzewacza- Spójrz na wymagania trwałości, stylu i budżetu. Wiele z dzisiejszych podgrzewaczy wykonanych jest ze stali nierdzewnej. Dostępne są również z mosiądzu, chromu, złota, srebra i inne akcentów odpowiednich do Twoich preferencji i budżetu..

Podgrzewacze są w różnej cenie w zależności od użytych materiałów i wielkości. Wynajem krzeseł i stołów zapewnia szybką i bezpieczną przesyłkę.