Podgrzewacz roll top

Kod produktu: 0339

Dostępność: W magazynie

Cena: 40.00zł* netto
Bez podatku: 40.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

 

 

 

Oferujemy wspaniały podgrzewacz roll-top, który znajduje się w niezwykle atrakcyjnej cenie.

 

 

Cechy charakterystyczne

 

 

Nasz podgrzewacz roll-top został wykonany w 100% ze stali nierdzewnej. Utrzymuje zdrową żywność i nie pozostawia żadnych pozostałości w żywności. Ponadto skroplona woda w wymiennych wieczkach umożliwia łatwe przetarcie naczynia. Naczynie ma również zaokrąglone narożniki i gładkie ściany, dla łatwiejszego czyszczenia. Nasza wypożyczalnia krzeseł Legnica oferuje niezwykle atrakcyjne ceny. Ponadto naczynie jest bardzo trwałe. Uchwyty pozwalają na łatwiejszy transport. Nasz podgrzewacz roll-top zachowuje żywność w idealnej temperaturze. Nadaje się do stosowania w bufetach i na eventach. Zawiera palniki ze stali nierdzewnej.

 

 

Ogólne cechy produktu

 

 

Upewnij się, że wiesz, kroku po kroku, jak podgrzać lub schłodzić żywność. Dodaj gorącą wodę do zewnętrznej części do wskazanego poziomu. Włóż jedzenie do wewnętrznej części. Wyjmij palnik od podstawy naczynia i dodaj alkoholu w żelu. Teraz umieść palnik podstawy naczynia. Zapal palnik. Aby zgasić płomień, użyj pokrywy palnika. Wypożyczalnia cateringowa oferuje rozmaite produkty. Uwaga! Aby zachować zimne jedzenie, trzymaj palnik wyłączony i umieść w zewnętrznych elementach. Użyj palnika poprawnie i przestrzegaj następujących zaleceń. Otwórz pokrywę palnika i skręć w prawo, a następnie wypełnij go alkoholem w żelu. Nie zmieniaj wysokości gwintu. Pamiętaj, że należy stosować wyłącznie alkohol w żelu w palniku. Nie stosuj płynnego alkoholu. Zalecana ilość alkoholu gwarantuje utrzymanie płomienia przez około 2 godziny. Umieść palnik na statywie i użyj zapalni lub zapalarki na środkowy otwór. Otwierając, możesz uzyskać wysoki ogień, a zamykając, będziesz miał niski płomień. Użyj ruchomego uchwytu palnika do regulacji płomienia. Aby uzyskać więcej ciepła, pozostaw otwory otwarte. Aby zmniejszyć ogień, obróć uchwyt, aby częściowo zasłonić otwory. Po użyciu palnika usuń resztki alkoholu żelowego z pojemnikiem z paliwem.

 

 

Troska o produkt

>Uwaga!

 

 

Należy unikać wypadków, dlatego powinieneś być bardzo ostrożny. Nasza wypożyczalnia kateringowa oferuje tylko sprawdzone produkty. Pozostaw palnik i paliwo do ostygnięcia, zanim je przeniesiesz. Nie przechowuj palnika wypełnionego paliwem.