Grill węglowy

Kod produktu: 0475

Dostępność: W magazynie

Cena: 100.00zł* netto
Bez podatku: 100.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Idealna pora na grill

Lato jest idealną porą na grill. Jeśli planujesz go wynająć, zapraszamy. Jest nowoczesnym urządzeniem do grillowania na węglu. Daj swoim zaproszonym to co lubią najbardziej. Kto z nas nie lubi zapachu i niepowtarzalnego smaku dań przygotowanych na grillu. Liczne szaszłyki z mięsem jak i wegetariańskie, sztuki mięsa uprzednio przed grillowaniem marynowane, czy uwielbiane przez wszystkich polskie kiełbasy.

Event w plener

Grill w eventach odbywających sie na dworze jest już klasykiem. Jeśli szukasz pomysłów zaspokajających większą ilość osób, może spróbuj znaleźć rozwiązanie w prostocie. To nie słowa bez pokrycia, że siła tkwi własnie w niej.

Wielkie grillowanie

Grill jest świetnym sposobem jeśli chcesz nagrodzić swoich pracowników za dobrze wykonaną pracę, umili czas przy dobrej muzyce na luźnym spotkaniu biznesowym. Zapach grillowanych potraw może być również formą promocji, reklamy. Zapach mięs i warzyw przyrządzonych na grillu niesie się po okolicy, zwracając uwagę osób będącymi potencjalnymi klientami i przyciąga do siebie. Wystarczy dobrać odpowiedni namiot w naszej wypożyczalni i nawet deszcz nie przeskodzi celebrować tego dnia.