Podgrzewacz prostokątny

Kod produktu: 0341

Dostępność: W magazynie

Cena: 30.00zł* netto
Bez podatku: 30.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Podgrzewacz może być stosowany przy stole lub dostarczany z pokrywą do przechowywania żywności w cieple na bufecie. Pomagają utrzymać delikatną żywność, taką jak ryby, ciepłe, zapobiegając przywieraniu.

 

 

Funkcjonalne podgrzewacze

 

 

Najczęstszym kształtem jest prostokąt lub okrąg. Jednakże alternatywne kształty są dostępne dla wielu celów. Dania główne są zazwyczaj podawane w owalnym lub prostokątnym podgrzewaczu, natomiast przystawki i desery są często podawane w okrągłych modelach. Jednym z najbardziej standardowych kształtów jest prostokąt, powszechnie stosowane są prostokątne podgrzewacze do głównych przystawek. Podłużny podgrzewacz jest mniej powszechny i wykorzystany jest do przystawek i dodatków. Innym popularnym kształtem jest okrąg, okrągłe podgrzewacze są powszechnie stosowana do dodatków, sosów i deserów. Półokrągły podgrzewacz służy natomiast do przystawek i dodatków. Wypożyczalnia stołów Zgorzelec oferuje atrakcyjne ceny.

 

 

Przydatne podgrzewacze

 

 

Wypożyczenie krzeseł jest bardzo proste w naszym sklepie. Zawiasy, zdejmowane części i górne rolki są popularne w podgrzewaczu. Pokrywki roll top ułatwiają gościom samodzielne obsłużenie się w w bufetach, natomiast zdejmowane pokrywy robią ładną prezentację na imprezach, gdzie rozdawane są przystawki dla gości. Nasz podgrzewacz ma całą zdejmowaną pokrywę i wyposażony jest w uchwyt, znajdujący się na górnej pokrywie. Jest to integralna część tego urządzenia. Podgrzewacze elektryczne są idealne na imprezy plenerowe, ponieważ są łatwiejsze w użyciu niż te na olej w przypadku wietrznej pogody lub niepogody. Są także idealnym rozwiązaniem do użytku wewnątrz pomieszczeń, jeśli nie chcemy mieć do czynienia z zagrożeniami ognia. Należy pamiętać, że nie wymagają dostępu do gniazdka elektrycznego, więc unikamy różnych innych zagrożeń.

 

 

Pożyteczne podgrzewacze

 

 

Wypożyczenie stołów jeszcze nigdy nie było tak proste. Dlatego nie wahaj się i już dziś wynajmij w naszym sklepie podgrzewacze do potraw w dowolnej ilości. Występują w trzech standardowych rozmiarach, dlatego z pewnością wybierzesz taki, który jest idealny dla Ciebie. Nas naszej stronie możesz zarezerwować dowolną ilość podgrzewaczy do potraw w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wielkość podgrzewaczy uzależniona jest od ich kształtu.