Stół Szklany Ibiza

Kod produktu: 0189

Dostępność: W magazynie

Cena: 60.00zł* netto
Bez podatku: 60.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

 

Przede wszystkim, przejrzyste szkło jest niesamowite w tworzeniu iluzji przestrzeni i zapewniają pokojowi to, że jest większy i bardziej przestronny niż jest w rzeczywistości. Tak więc, na przykład, jeśli kuchnia i jadalnia jest jedną i tą samą przestrzenią, szklany stół na pewno pomoże.

 

 

Stół szklany

 

 

Ponadto, stół ze szklanym blatem jest dość uniwersalny, dzięki czemu można umieścić go w różnych dekorach wnętrz. Szklane blaty wyglądają świetnie w klasycznych i tradycyjnych domach, ale także w nowoczesnej i współczesnej przestrzeni. Szklany blat może być dodany do starego stołu, do starej maszyny do szycia, do drewnianego pnia, beczki i wszelkiego rodzaju innych rzeczy i można zamienić stół w wielki projekt DIY. Szkło można także dodawać w celu ochrony drewnianych stołów. Można go dodać do istniejącego stołu, stolika lub jakiegokolwiek innego rodzaju stołu, a ponadto można zrobić swój stolik ze starych drzwi, skrzyni lub palety i po prostu umieścić szklany blat. Szklany blat jest naprawdę świetny, jeśli chcesz dostać stolik z naprawdę ciekawym wyglądem. Przezroczyste szkło pozwala zwrócić uwagę na podstawę i zamiast ukrywać, pozwoli ją wyróżniać. Stoły, które mają szklane blaty, pozwalają na naprawdę prostą konserwację. Można go łatwo wytrzeć do czysta i nie trzeba się martwić o jedzenie lub wylanie wina na stół. Wynajem krzeseł Poznań jest teraz niezwykle prosty.

 

 

Funkcjonalny blat

 

 

Kolejną miłą rzeczą stołów, które mają przezroczysty blat jest to, że pozwalają na podkreślenie pięknego dywanu. Wynajem krzeseł Wrocław jest niezwykle atrakcyjny.

 

 

Pożyteczny blat

 

 

Szkło jest nie tylko piękne, jest praktyczne. Szklany blat będzie chronić eleganckie meble i będzie centralnym punktem Twoich przyjęć. Warto wybrać właściwy rozmiar, styl, krawędzie i kolor, który pasuje do Twojego osobistego wzornictwa. Stoły szklane są idealne na posiłki z rodziną, kawę z przyjaciółmi lub nawet oszałamiające biurko szklane w domowym biurze. Świetnie będzie też pasować do pokoju. Dodaj trochę świec i atmosfera staje się niemal magiczna. Szklany stolik pozwala nadać wspaniały wystrój, w tym wykładzinę, terakotę lub podłoga drewniana. Wypożyczalnia krzeseł Zgorzelec jest bardzo prosty.