Stolik Kawowy Kwadratowy

Kod produktu: 0184

Dostępność: W magazynie

Cena: 25.00zł* netto
Bez podatku: 25.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

szerokość: 55cm

głębokość: 55cm

wysokość: 45cm

Pokój bez stolika kawowego jest jak supermodelka bez szminki. Podobnie jak szminka jest jednym szczegółem, który może dokończyć wygląd, dlatego tak ważne jest, aby wybrać idealny stolik. Stoliki kawowe pełnią kilka ważnych ról: wykańczają wnętrze i można trzymać na nich swoją wymarzoną kawę. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać idealny styl. Zastanów się jaki jest Twój pokój i jaki stolik kawowy będzie do niego pasował. Niektóre mogą mieć drewniane, grube nogi, inne mogą mieć metalowe nogi i szklany blat. Zastanów się też, czy powinien być kwadratowy, prostokątny lub okrągły. Pamiętaj, że możliwości są nieograniczone, a czasami wybór może być przytłaczający.

Wybór idealnego stolika do kawy

Nasza wypożyczalnia mebli Legnica oferuje świetnej jakości stoliki do kawy, w dowolnym stylu. Kwestia cenowa jest jednym z kluczowych czynników, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze idealnego stolika kawowego. Nie powinien być zbyt drogi. Całkowity budżet powinniśmy podzielić na takie obszary jak, akcesoria, oświetlenie i meble. Element mebli obejmuje sofę, stoliki nocne, krzesła i stolik kawowy, większą część swojego budżetu powinnaś przeznaczyć na większe meble. Nasz stolik kawowy znajduje się w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Kształt stolika

Ważnym czynnikiem jest również jego kształt. Pomyśl o najlepszej formie dla swojej przestrzeni. Przy wyborze stolika zwróć uwagę na to, czy masz dzieci lub zwierzęta oraz czy Twój pokój jest duży lub mały. Okrągłe lub owalne stoliki są idealne, jeśli masz dzieci lub zwierzęta. Zakrzywiona krawędź oznacza ostry narożnik, który może zranić, jeśli spadnie albo wpadnie się na niego. Prostokątny kształt stolika pozwala na rozmieszczenie go między telewizorem a kanapą i swobodne chodzenie. Zaokrąglony natomiast daje więcej miejsca, aby przejść obok, ponieważ będzie zaokrąglony od strony telewizora.

dealny stolik do kawy

W ofercie naszej wypożyczalni krzeseł Kraków znajdziesz również przepiękne stoliki do kawy. Przy ich wyborze zwróć uwagę na wielkość stolika, ponieważ wysokość stolika jest bardzo ważna. Wyższa sofa wymaga wyższego stołu i pozwala to na wygodne siedzenie.