Stół bankietowy fi 180/160

Kod produktu: 0149-0150

Dostępność: W magazynie

Cena: 50.00zł* netto
Bez podatku: 50.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Coraz więcej firm zwraca uwagę na rolę negocjacji. Najważniejszą formą współpracy są spotkania bezpośrednie, dlatego tak ważny jest stół konferencyjny. Gdy decyzje strategiczne są podejmowane i główne umowy muszą zostać podpisane, interesariusze zbierają się wokół stołu konferencyjnego, osobiście lub za pomocą videokonferencji. Tak, to jest takie ważne.

średnica:  160 lub 180cm
wysokość: 75cm

 

Stolik konferencyjny

 

 

Wynajem stołów Karpacz jest bardzo prosty. Oto cztery czynniki, które należy uwzględnić przy wyborze stołu konferencyjnego:

 

Wielkość powierzchni konferencyjnej. Zgodnie z ogólną regułą, należy zostawić co najmniej 42 cali od krawędzi stołu konferencyjnego i ściany. Dzięki temu ludzie mogą odstawić krzesło z powrotem bez wpadania na ściany i chodzić wokół stołu konferencyjnego, kiedy inni siedzą. Należy również pozostawić przestrzeń na podium i barek.

 

 

Proporcjonalnie do krzeseł

 

 

Proporcjonalnie do krzesła. Jeśli przestrzeń jest problemem, oczywiście mniejsze fotele pozwalają na więcej miejsc przy stole konferencyjnym. Większe krzesła pozwalają czuć się bardziej luksusowo, ale mogą również sprawić, że ludzie czują się stłoczeni, jeśli stykają się ze sobą wokół stołu konferencyjnego.

 

Nasza wypożyczalnia krzeseł Wrocław oferuje świetne ceny.

 

 

Różne stoły i gniazdka i kształty

 

 

Różne stoły dopasowane są do różnych rodzajów współpracy. Jeśli masz miejsce, stwórz jedną dużą powierzchnię konferencyjną z tradycyjnym owalnym stołem konferencyjnym na spotkania na dużą skalę i seminaria, a także niewielką powierzchnię konferencyjną z okrągłym stołu dla bardziej kameralnych spotkań.

 

Źródła zasilania i złącza sieciowe. Urządzenia mobilne i laptopy są zasadniczo przenośnymi stacjami roboczymi. Upewnij się, że stół konferencyjny może pomieścić wystarczającą ilość gniazd i portów dla wszystkich przy stole, jak również dla technologii konferencji głosowych.

 

Różne kształty zapewniają różną długość i szerokość. Prostokąty, łodzie, i kwadratowe zapewnić zapewniają największą wielkość.. Stoły wideokonferencyjne są skuteczne, gdy używane są wszystkie 4 strony, ale w mniejszym stopniu, gdy szeroki koniec jest pusty. U i V na dostępne są w wielu proporcjach, ale są bardzo nieefektywne, ponieważ cały obwód nie jest używana do siedzenia przy stole.

 

Nasza wypożyczalnia krzeseł Legnica oferuje wyjątkowe stoły konferencyjne.