Stół Cateringowy 180x76

Kod produktu: 0153

Dostępność: W magazynie

Cena: 20.00zł* netto
Bez podatku: 20.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Stoły konferencyjne występują w różnych stylach i kształtach. Warto przeczytać nasze wskazówki, aby dowiedzieć się, jaki stół wybrać do naszego pomieszczenia konferencyjnego.

szerokość: 76cm
głębokość: 180cm
wysokość: 75cm

 

Kwadratowe i prostokątne stoły konferencyjne

 

 

Są to najprostsze stoły, a tym samym najbardziej ekonomiczne. Łatwo również dopasować liczbę osób, która ma usiąść przy stole konferencyjnym. Wypożyczalnia mebli Zgorzelec oferuj wyjątkowe stoły konferencyjne.

 

 

Stoły łódkowe i okrągłe

 

 

Stoły konferencyjne w kształcie łódki również są bardzo ciekawe. Wygięty bok zapewnia więcej miejsca siedzenia. Jeśli krzywa jest ekstremalna, obwód jest prawie identyczny do prostokąta o tych samych wymiarach. Będziesz miał lepszą linię patrzenia, a wygląd jest bardziej elegancki. Możesz użyć tych samych obliczeń do obliczenia miejsca siedzącego, ale należy pamiętać, że szerokość stołu jest większa dla określonej liczby osób. Wynajem stołów Jelenia Góra oferuje stoły w różnym kształcie.

 

Okrągłe stoły są ładne, ale nieskuteczne. Mają tylko 78,5% udziału w obwodzie kwadratu o tych samych wymiarach. Ale trzeba uważać, by osoby nie stykały się nogami. Obliczanie osób, które przy nim usiądą, użytkownicy=średnica.

 

 

Inne cenne wskazówki

 

 

Wypożyczalnia mebli Kraków oferuje produkty doskonałe jakości.

 

Stół owalny składa się z prostokątnego centrum, ograniczonego dwiema połówkami końców kręgu. Mają 12,5% mniej niż obwód prostokąta o porównywalnej długości i szerokości. To zazwyczaj oznacza, że możesz przy nim usadzić 1 lub 2 osoby mniej w porównaniu do tradycyjnego stołu prostokątnego.

 

Stół w kształcie trapezu jest standardem dla wielu konferencji. Są także powszechnie nazywane stołami VTC. Szeroki koniec stołu pozwala na umieszczenie kamery i ekranu, a nie służy do siedzenia przy nim. Wydajność jest identyczna jak stół prostokątny, ale jedna osoba mniej przy nim usiądzie.

 

Stoły w kształcie U pozwalają na siedzenie z 3 trzech stron i mają otwarty środek. Przy stołach w kształcie V również pozwalają na siedzenie z trzech stron. Ich ramiona nie są równoległe, co ułatwia videokonferencję. Jeśli chodzi o stoły modułowe, nie ma uniwersalnej reguły, ustalania rozmiaru stołu i obliczenia osób, które mogą przy nim usiąść. Liczba miejsc zależy od tego, jak stół jest zmontowany.