Stolik Tube

Kod produktu: 0178

Dostępność: W magazynie

Cena: 50.00zł* netto
Bez podatku: 50.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Stoliki Tube to przykład nowoczesnego wzornictwa i stylu, który idealnie pasuje do luksusowych mebli tapicerowanych z zakładki „vip” naszej kolekcji. Minimalistyczna forma tego mebla nie umniejsza w niczym jego walorów estetycznych i użytkowych. Może on być równie efektywnie wykorzystany jako element dekoracji, jak i estetyczna podstawa do wystawienia pater cateringowych z przekąskami. Stolik nadaje się także na tak zwany stolik koktajlowy, przy którym goście eventu mogą przystanąć, odstawić szklankę, kieliszek, lub talerzyk z przekąską, i w miarę komfortowo porozmawiać z innymi gośćmi.

Stolik Tube, który oferuje Państwu wypożyczalnia mebli eventowych, posiada blat z płyty laminowanej o wymiarach 50 na 50cm. Płyta blatu wraz z konstrukcją stolika wykonane zostały w jednolitym białym kolorze. Wysokość do powierzchni blatu wynosi 110cm.

Stolik Tube może być z bardzo dobrym efektem zestawiany z innymi stolikami z naszej kolekcji mebli eventowych na wynajem. Naszym klientom proponujemy co najmniej kilka stolików, które pod względem stylu i estetyki są idealnie dopasowane. Przykładem niech będą stoliki Tap, które w naszym katalogu eventowym występują w dwóch kolorach – czarnym i białym. Są to w pewnym sensie bliźniacze konstrukcje w stosunku do stolika Tube. Różnica wynika głównie z ich wysokości i wielkości blatu, gdzie wymiary te w każdej płaszczyźnie wynoszą zaledwie 40cm. Są to stoliki w kształcie foremnego sześcianu, które wraz ze stolikiem Tube mogą się doskonale uzupełniać w zaprojektowanej aranżacji.