Stolik Crystal Square

Kod produktu: 0170

Dostępność: W magazynie

Cena: 65.00zł* netto
Bez podatku: 65.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Stolik Crystal Square łączy w sobie efektowne i nowoczesne wzornictwo z nadzwyczajną trwałością werzalitu. Jedną z rzucających się w oczy cech tego stolika jest jego transparentna noga, zamocowana w kwadratowej podstawie. Na niej opiera się kwadratowy werzalitowy blat o wymiarach 70 na 70cm. Całkowitą wysokość stołu można określić jako standardową, gdyż wynosi ona 73cm.

Wynajem białych stolików Crystal Square polecamy w szczególności na zaspokojenie potrzeb związanych z cateringiem i gastronomią. Stoliki te ogólnie można określić jako stoliki kawiarniane. Nazwa ta sama w sobie stanowi doskonałą podpowiedź odnośnie przeznaczenia i zastosowania tych mebli. Biały stolik Crystal Square nadaje się idealnie, by skonsumować przy nim smaczny deser lodowy lub tort i wypić aromatyczną kawę.

Wypożyczalnia stolików eventowych ma w swojej ofercie także spory asortyment odpowiednich dla opisywanego stolika eleganckich i nowoczesnych krzeseł. Szczególnie rekomendujemy krzesła transparentne. W naszym katalogu mebli eventowych można je z łatwością dobrać do kompletu nie tylko pod względem materiałowym, ale także pod względem interesującego wzornictwa i odpowiedniej estetyki. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą.