Krzesło Beta chrome

Kod produktu: 0123

Dostępność: W magazynie

Cena: 8.00zł* netto
Bez podatku: 8.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

szerokość: 49,6cm

głębokość: 48,6cm

wysokość: 77cm

Istnieje wiele rodzajów krzeseł ergonomicznych dostępnych do użytku w biurze. Nikt nie poda typu krzesła, które jest koniecznie najlepsze, ale są pewne rzeczy, które są bardzo ważne, aby szukać je w dobrym ergonomicznym krześle biurowym. Te rzeczy pozwolą indywidualnemu użytkownikowi, aby krzesło było dobrze dopasowane dla Twoich potrzeb.

Krzesło Beta ostatecznym rozwiązaniem

Krzesło ma odpowiednią szerokości i głębokość do komfortowego wsparcia każdej osoby, dobrze podpiera kregosłup lędźwiowy. Wypożyczalnia krzeseł i stołów oferuje niezwykle atrakcyjne ceny. W atrakcyjnych cenach zawieramy również koszta dowozu na miejsce. Krzesło będzie dobrym modelem na spotkania firmowe i biznesowe. Sprawdzi się również w przypadku szkoleń. Wpływa korzystnie na warunki konieczne w dobrym odbiorze eventu.

Wygoda i wygląd

Krzesło Beta zawiera w sobie jednocześnie wygodę i dobry wygląd. Pozwala cieszyć gościa stabilnym oparciem. Wymiary są wystarczające by dać komfort każdej osobie. Takimi meblami urozmaica się eventy zgodne z najnowszymi trendami na całym świecie. Spróbuj już dziś, nie czekaj dłużej.

Oparcie krzesła

Wymiary i odpowiednie wygięcie oparcia, sprawia iż jest ono bardzo ergonomiczne. Planujesz event, gdzie lwia część czasu będzie poświęcona na rozrywkę na siedząco? Krzesło Beta teraz wkracza do akcji by spełnić wymagania klientów.