Krzesło Składane Drewniane

Kod produktu: 0137

Dostępność: W magazynie

Cena: 8.00zł* netto
Bez podatku: 8.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Dziś miks gastronomicznych zestawów jest w modzie. Są ciekawsze, ale też trudniejsze do ułożenia. Zanim więc zainwestujesz w zestaw krzeseł gastronomicznych, upewnij się, że będziemy współpracować ze stołami, a nawet z pokoju - a nawet liczbą swoich gości.

szerokość: 44cm

głębokość: 51cm

wysokość: 77cm

Krzesła do jadalni

Wynajem krzeseł jest bardzo prosty i wygodny. Możesz zamówić krzesła w dowolnym stylu. Chociaż może to być eleganckie, powiązać tradycyjne krzesła z nowoczesnym stołem, i odwrotnie, staraj się znaleźć meble, które mają wspólny element projektu. Jeśli stół ma krętą, nogę spojrzyj na krześlo z tej samej linii w nodze lub oparciem lub wybierz tapicerkę, która będzie pasować. Jeśli stół jest kwadratowy lub prostokątny, wybierz krzesło z kwadratowym lub prostokątnym siedzeniem.

Przepiękne krzesła do jadalni

Nasza wypożyczalnia krzeseł Legnica radzi, jak wybrać przepiękne krzesła do jadalni. Dwadzieścia dwa cale to dobry standard szerokości dla jadalnianych krzeseł bez bocznego oparcia, ale można wybrać większe, jeśli stół i jadalnie są szczególnie duże i normalne krzesło będzie wyglądać na bardzo małe. Unikaj krzeseł, które są węższe niż 17 cali; one po prostu nie zapewniają wystarczającego wsparcia dla gości. Dla maksymalnej wygody, wybierz krzesła, które mają od 20 do 24 cali głębokości. Ważna jest też wysokość siedzenia. Osiemnaście lub dziewiętnaście cali to idealna wysokość dla fotela restauracyjnego Jako regułę należy przyjąć to, aby zostawić co najmniej 12 cali pomiędzy szczytem siedzenia i górną częścią stołu Stoły mają na ogół 29 do: 30 cali wysokości.

Funkcjonalne krzesła

Wypożyczalnia stołów i krzeseł oferuje niezwykle atrakcyjne ceny. Spójrz na krzesło jadalne, który łatwo wchodzi i wychodzi od stołu. Krzesła z listew są łatwe do uchwycenia.

Krzesło ze stałym oparciem- lub taki, który jest w pełni tapicerowane - może być trudniejsze do ustawienia. Zastanów się jacy ludzie, będą używać krzesła. W przypadku dzieci lub osób w podeszłym wieku, które będą często jeść przy stoliku, upewnij się, że krzesło nie jest zbyt ciężkie lub niewygodne dla nich.