Krzesło Składane Tapicerowane TH

Kod produktu: KrzTH

Dostępność: W magazynie

Cena: 9.75zł* netto
Bez podatku: 9.75zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

szerokość: 44cm

głębokość: 47cm

wysokość: 81cm

Skóra i tkaniny są najbardziej powszechne. Jeśli chcesz, aby dopasować krzesło do biurka w określonym pomieszczeniu, wybierz kolor, który pasuje do pokoju. Wybierz jaki typ podłokietnika chcesz. Niektóre krzesła do biurka mają zakrzywione podłokietniki, podczas gdy inne mają proste. Podłokietniki mogą być z plastiku, metalu lub obite materiałami. Jeśli często korzystasz z podłokietników, tapicerowane podłokietniki można wybrać, które są wyściełane i bardziej komfortowe.

Idealne krzesło

Jeśli czujesz się zmęczona i obolała po całym dniu pracy w domowym biurze, nie wystarcza filiżanka kawy. Zamiast tego spojrzyj na swoje krzesło biurowe. Ludzie siedzą dłużej bardziej niż kiedykolwiek i posiadanie ergonomicznego i wygodnego fotel przy biurku może całkowicie poprawić sposób, w jaki czujesz po dniu przy biurku. Musisz sprawdzić kilka ważnych rzeczy. Regulowana wysokość w zależności od biurka jest różna, optymalna wysokość krzesła przy biurku zmienia się, więc upewnij się, że krzesło oferuje regulowaną wysokość. Mała wysokość siedziska, która waha się od około 16 do 21 cali z podłogi powinna pasować dla większości ludzi. Powinieneś być w stanie utrzymać swoje stopy płasko na podłodze z udami i ramionami poziomo nawet z wysokością biurka. Wypożyczalnia krzeseł jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Odchylane oparcie

To nie jest już szkoła i nie trzeba siedzieć jak w klasie. Według ekspertów, siedzeniem pod kątem 135 ° stawia najmniejsze obciążenie na plecach. Upewnij się, że oparcie ma mało miejsca na odgięcie powrotem w Twoim fotelu. Polecamy pozycję ramienia, aby zmniejszyć zmęczenie, należy zachować swoje ramiona w pobliżu pionowej i przedramiona blisko płaszczyzny poziomej. Więc kup krzesło z podłokietnikami i korzystaj z nich. Wypożyczenie stołów jest bardzo proste.

Głębokość siedzenia

Aby utrzymać kolana w świetnej formie, trzeba usiąść z odpowiednią głębokością dla organizmu. Siedząc z opartymi plecami, właściwa głębokość siedziska pozostawi między 2 i 4 calami między siedziskiem krzesła oraz tyłem kolan. Wypożyczalnia krzeseł Wrocław oferuje bardzo piękne krzesła.