Krzesło Bankietowe Czerwone

Kod produktu: 0105

Dostępność: W magazynie

Cena: 12.00zł* netto
Bez podatku: 12.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

szerokość:45cm

głębokość: 57cm

wysokość: 94cm

Bankiet jak z marzeń

Jak uczynić nasz drogocenny event udanym bankietem? Pierwszym krokiem do urządzenia jego będzie na pewno krzesło bankietowe z eleganckim obiciem z ciemnoczerwonej tapicerki. Ustawione przy stołach kateringowych dają powód by urozmaicać kompozycję eventową o wrażenia w dobrym guście. Nasi goście z pewnością będą zachwyceni, gdy się okaże że będą mogli zasiąść w krzesłach o tak bogatym królewskim wyglądzie. Klasyczny wzór przywołuje na myśl najlepsze krzesła z największych sal bankietowych na całym świecie.

Klasyka i luksus

Po intensywnej zabawie w tańcu, nadchodzi moment w którym goście zmęczeni zabawą, pragną zasiąść do stołów. Jako organizator zapewnij im wygodne siedziska. Goście z chęcią będą wracać do suto zastawionych stołów, posiedzieć przy lampce wina, szampana i towarzyszących temu rozmowach.

Tak wiele za tak niewiele

Wynajem krzeseł bankietowych wykazuje się największym stosunkiem ceny do jakości i radości z użytkowania. Nie czekaj dłużej i sprawdź już teraz. Uczyń swój event bardziej wykwintniejszym i wyjątkowym od innych. Nasza firma Wypożyczalnia Mebli sprawi że będzie to proste i przyjemne ;).