Krzesło Loftowe Czarne

Kod produktu: 0508

Dostępność: W magazynie

Cena: 25.00zł* netto
Bez podatku: 25.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Krzesło loftowe czarne z naszej wypożyczalni, to mebel zarówno stylowy, jak i praktyczny. Wykonane jest z bardzo trwałego i wytrzymałego materiału, jakim bez wątpienia jest blacha stalowa. Elementy krzesła zostały solidnie połączone poprzez spawanie, a ich tłoczone kształty zapewniają odpowiednią sztywność, nośność i wytrzymałość, co przekłada się również na wysokie bezpieczeństwo użytkowania.

Całkowita wysokość wraz z oparciem oferowanego tutaj krzesła loftowego wynosi 84cm. Wysokość siedziska znajduje się na poziomie 44cm nad podłogą. Szerokość siedziska to 37cm a głębokość to 36cm. Z wskazanych wymiarów wywnioskować można łatwo, że krzesło jest dość zgrabne i nie zajmuje wiele miejsca.

Obok atrakcyjnego wyglądu i solidnego wykonania krzesło posiada także inne praktyczne atuty. Dla organizatorów eventu nie bez znaczenia może na przykład okazać się możliwość sztaplowania. Sprawia to, że zarówno magazynowanie, jak i przenoszenie krzeseł w większych ilościach jest o wiele łatwiejsze i wygodniejsze. W razie konieczności magazynowania krzeseł, nawet chwilowego, zajętość przestrzeni na potrzeby ich składowania także jest stosunkowo niewielka. Inny pozytyw, to brak ruchomych części oraz potrzeby montażu prze użyciem – krzesło rozstawia się bez konieczności żadnych dodatkowych czynności.

Wysokość: 84
Szerokość: 45,5
Głębokość: 36
Wysokość siedziska: 44