Krzesło Loftowe Białe

Kod produktu: 0507

Dostępność: W magazynie

Cena: 25.00zł* netto
Bez podatku: 25.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Stylowe krzesła w kolorze białym, to jedna z naszych propozycji w kategorii wynajmu mebli loftowych. Krzesło to w swojej formie nawiązuje do tradycyjnych mebli tego typu, jednak jak w wielu innych przypadkach o efekcie finalnym przesądzają szczegóły. Tym, co nadaje mu unikatowy charakter, jest materiał, z którego zostało wykonane i detale wzornictwa, w tym gięte i tłoczone elementy oparcia, siedziska i nóg. Krzesło, mimo iż robi wrażenie lekkiego i wygodnego, i takie w zasadzie jest, wykonane zostało z metalu, który w tym przypadku gwarantuje trwałości i wytrzymałości.

Krzesła loftowe wynajem, to wiele zalet, które wykraczają poza zagadnienia trwałości i estetyki. Warto wspomnieć, że krzesła te dają się sztaplować, co jest niewątpliwym plusem, szczególnie z punktu widzenia organizatora eventu. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że materiał i technologia wykonania omawianego krzesła powoduje, że jest ono odporne na zabrudzenia i łatwe w utrzymaniu w czystości.

Białe krzesła loftowe, które wypożyczamy w ramach naszych usług, posiadają z racji swojego wzornictwa atut uniwersalności. Wkomponują się one bez większego trudu zarówno w otoczenie loftowe, w tło ceglanych ścian i stalowych schodów, jak i w aranżację imprezy ogrodowej. Jest to jeden z tych mebli, dla którego wprawiony aranżer z pewną dozą talentu znajdzie mnóstwo intersujących zastosowań.

W uzupełnieniu oferty wynajmu mebli nasza wypożyczalnia krzeseł zapewnia również transport i fachową pomoc naszych pracowników. W przypadku pytań dotyczących asortymentu i współpracy prosimy o bezpośredni kontakt.

Wysokość: 84
Szerokość: 45,5
Głębokość: 36
Wysokość siedziska: 44