Krzesło Maya Zielone

Kod produktu: 0129

Dostępność: W magazynie

Cena: 16.00zł* netto
Bez podatku: 16.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Krzesło Maya to jedno z bardziej interesujących krzeseł eventowych w naszej kolekcji mebli na wynajem. Jest to krzesło, dla którego wprawny event-manager znajdzie zastosowanie przy bardzo wielu okazjach i które ma wielki potencjał, by z sukcesem wtopić się w prawie każde otoczenie. Jego proste, a przy tym nowoczesne wzornictwo i wysokie walory estetyczne oraz użytkowe, sprawiają, że jest ono jednym z częściej wypożyczanych krzeseł w naszym asortymencie. Warto zwrócić uwagę, że nasz katalog krzeseł eventowych zawiera krzesła Maya w kilku kolorach, co daje duże pole do manewru pomysłowym event-managerom.

Krzesła Maya z naszego asortymentu sprawdzają się z powodzeniem zarówno podczas organizacji imprez promocyjnych lub akcji marketingowych, jak i podczas wielu innych eventów. Krzesło w kolorze zielonym można sobie z łatwością wyobrazić na evencie o tematyce ekologicznej lub imprezie o charakterze marketingowym, promującej ekologiczny aspekt produktu lub usługi. Pomimo, że Maya jest krzesłem plastikowym, to jednak prezentuje znacznie wyższą jakość wykonania, stabilność i kulturę użytkowania od wielu bardziej tradycyjnych modeli krzeseł z tworzywa sztucznego.

Mając na uwadze wygodę współpracujących z nami agencji eventowych oraz klientów indywidualnych, w ramach usługi wypożyczalnia krzeseł eventowych zapewniamy także dowóz naszych krzeseł do klienta i pomoc w realizacji zaplanowanej aranżacji. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z przykładami naszych realizacji oraz do kontaktu z działem obsługi klienta.