Krzesło Maya Pomarańczowe

Kod produktu: 0128

Dostępność: W magazynie

Cena: 16.00zł* netto
Bez podatku: 16.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Jedną z naszych propozycji dla organizatorów nowoczesnych eventów jest wynajem krzeseł Maya w kolorze pomarańczowym. Wyróżniają się one przyjemną, żywą kolorystyką, a wśród użytkowników posiadają reputację bardzo solidnych krzeseł eventowych o współczesnym i intrygującym designie. W naszej ofercie obok krzeseł w kolorze pomarańczowym posiadamy także krzesła na wynajem w kolorze niebieskim, białym i zielonym. Taki asortyment daje wiele możliwości wyboru, pozwala także na kolorystyczne urozmaicenie aranżacji eventu.

                Jeżeli chodzi o zastosowanie krzeseł Maya, to gama możliwości w tym względzie jest naprawdę niemała. Wypożyczalnia krzeseł eventowych dostarcza regularnie krzesła Maya na eventy promocyjne i imprezy o charakterze prezentacji marketingowych. Jako przykład podać można prezentacje nowych modeli samochodów oferowanych w salonach znanych producentów, którymi chwalimy się, przedstawiając nasze przykładowe realizacje.

Wielką zaletą Krzeseł Maya jest ich nowoczesny, ale jednocześnie dość oszczędny i neutralny design, dzięki któremu krzesła te odnajdują się na wielu eventach w rozmaitym otoczeniu i stylizacji. Jeżeli organizator eventu potrzebuje nowoczesnego mebla o dużych praktycznych walorach, to krzesła Maya są dobrą odpowiedzią na takie zapotrzebowanie. Krzesło Maya równie dobrze sprawdzi się podczas eventu marketingowego w salonie samochodowym, jak i na imprezie promującej kosmetyki. Możliwości wykorzystania krzeseł Maja jest naprawdę sporo, co potwierdza ich popularność wśród klientów naszej wypożyczalni.