Krzesło Maya Czarne

Kod produktu: 0120

Dostępność: W magazynie

Cena: 16.00zł* netto
Bez podatku: 16.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Krzesło Maya czarne, to przykład uniwersalnego mebla o wielorakim zastosowaniu. Posiada ono minimalistyczny, ale jednocześnie nowoczesny design, co przesądza o jego popularności wśród organizatorów eventów. Dzięki solidnej konstrukcji z tworzywa sztucznego krzesło nie należy do delikatnych, co podnosi również jego walory użytkowe i wpływa dodatnio na praktyczne aspekty wykorzystania.

Krzesło Maja to obok krzeseł składanych jedno z najchętniej wypożyczanych krzeseł w naszej wypożyczalni. Popularność tego mebla nie bierze się z niczego. Wspomniane już powyżej cechy użytkowe, a także estetyka, która daje się łatwo dopasować do rozmaitych eventów, powodują, że krzesła te są bardzo popularne wśród organizatorów eventów marketingowych i prezentacji. Dodatkowym aspektem, który pozytywnie wpływa na odbiór i ocenę tego prostego krzesła zarówno przez uczestników eventów, jak i przez agencje eventowe, jest wygoda.      

                Wypożyczalnia krzeseł, której meble eventowe tu przedstawiamy, posiada w swoim asortymencie krzesła Maya w kolorze czarnym, błękitnym, pomarańczowym oraz w zabarwieniu, które można by określić jako kolor zielony lub żółto-zielony. Dbając o wygodę naszych klientów zapewniamy transport krzeseł, jak i ich ustawienie według instrukcji organizatora, a następnie odbiór po zakończeniu eventu. Wszystko odbywa według ustalonego harmonogramu ustalonego wcześniej ze zleceniodawcą.