Krzesło Kosmo

Kod produktu: 0122

Dostępność: W magazynie

Cena: 28.00zł* netto
Bez podatku: 28.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Krzesło Kosmo białe jest przykładem efektownego nawiązania do meblowego modernizmu. Krzesło posiada wygodne plastikowe siedzisko o łagodnych zaoblonych kształtach, które poza efektowną prezencją ma również tą zaletę, że jest odporne na wilgoć i zabrudzenia. Smukłe nogi tego krzesła, promieniście rozchodzące się z centralnego punktu pod siedzeniem i usztywnione misterną strukturą cienkich chromowanych prętów, nadają krzesłu wrażenie niezwykłej lekkości, a wręcz delikatności. Już pierwszy rzut oka nie pozostawia wątpliwości co do źródła inspiracji projektanta.

Białe krzesło Kosmo to interesujący mebel, który nasza wypożyczalnia krzeseł z przyjemnością oferuje organizatorom eventów w zestawie z idealnie dopasowanym stołem Houston. Zestaw taki znajdzie szereg zastosowań przy aranżacji wszelkiego typu eventów, od imprez firmowych i korporacyjnych, poprzez spotkania tematyczne, a skończywszy na wyposażeniu stoisk targowych lub miejsc przeznaczonych do konsumpcji posiłków i napojów. Czysta forma i przyjemna neutralna estetyka tych mebli zapewni miłe wrażenia każdemu uczestnikowi twojego eventu.  

Wypożyczalnia mebli eventowych zapewnia swoim klientom nie tylko wynajem mebli eventowych, ale także usługi dodatkowe, jak transport wypożyczonego sprzętu, a w razie życzenia klienta, także wniesienie i pomoc w budowie aranżacji. Wypożyczalnia krzeseł i stołów, to jedynie ułamek naszej działalności. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem sprzętu eventowego na wynajem w katalogu na naszej stronie www.