Krzesło Ghost Czarne

Kod produktu: 0110

Dostępność: W magazynie

Cena: 35.00zł* netto
Bez podatku: 35.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Czarne krzesło Ghost, to przykład mebla, który łączy ze sobą klasyczne kształty i nowoczesne tworzywo. Jedno spojrzenie na ten prosty acz elegancki mebel od razu przywodzi na myśl wysmakowane barokowe wnętrza i krzesła z charakterystycznym medalionowym oparciem, które zachwycają nas od setek lat. To całkiem naturalne skojarzenie, bo chyba nie ma osoby, która nie zetknęła się nigdy z jakimś przykładem tego niezwykle efektownego stylu.

Krzesło Ghost jest odzwierciedleniem aktualnych trendów designerskich w produkcji mebli eventowych i nie tylko. Dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego uwypuklone zostają praktyczne walory użytkowe krzesła, w tym jego lekkość, trwałość i odporność na zabrudzenia, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej estetyki. I to właśnie estetyka i styl tego krzesła jest ważnym argumentem dla wielu organizatorów eventów.

Krzesło tego typu doskonale wkomponuje się w prawie otoczenie i sprawdzi się zarówno na tle klasycznej architektury, jak i ceglanych lub betonowych murów postindustrialnych wnętrz. Elegancka dusza krzeseł Ghost sprawia, że w arsenale kreatywnego aranżera będą one elastycznym, efektownym i niezwykle skutecznym tworzywem, które posłuży do zbudowania unikalnej atmosfery i klimatu eventu. Czerń, jak twierdzą niektórzy, pasuje prawie do wszystkiego, a w przypadku krzeseł jest to teza szczególnie prawdziwa.