Krzesło Forest Transparent

Kod produktu: 0117

Dostępność: W magazynie

Cena: 38.00zł* netto
Bez podatku: 38.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Krzesło Forest Transparent, to mebel, który nie tylko doskonale spełni swoją podstawową funkcję akcesoria do siedzenia, ale także zaciekawi i zaintryguje wielu twoich gości. Jego nazwa bierze się wprost z jego oryginalnego wzornictwa, które nawiązuje do splątanych gałęzi drzew. Jednak bez obawy, ten oryginalny pomysł w niczym nie umniejsza wygody tego interesującego mebla.  Niecodzienne wzornictwo zostało w tym przypadku połączone z zastosowaniem transparentnego tworzywa sztucznego. Takie połączenie sprawia, że krzesło tworzy także wrażenie lekkości, i w rzeczywistości takie właśnie jest.

Poza interesującym designem krzesło Forest Transparent posiada także niebagatelne zalety praktyczne. W tym departamencie mamy kilka punktów, o których warto wspomnieć. Zacznijmy od wagi i gabarytów. Krzesło Forest, także dzięki swojemu unikalnemu designowi, jest bardzo lekkie. Nie jest ono także zbyt duże. Sprawia to, że zarówno budowa zaplanowanej aranżacji, jak i jej ewentualne zmiany są bardzo łatwe i nie wymagają wiele fizycznego wysiłku. Jest to niewątpliwy plus, dla wielu organizatorów. Dodatkowy pozytyw, to możliwość sztaplowania krzeseł. Jest to szczególnie ważne, gdy chce się zaoszczędzić powierzchnię magazynową lub gdy się jej zwyczajnie nie ma. Nie trzeba też chyba rozpisywać się nad odpornością krzeseł Forest na wilgoć oraz zabrudzenia.

Jeżeli chodzi o zastosowanie, to krzesła Forest odnajdą się zarówno w otoczeniu zieleni podczas eventu plenerowego, jak i na imprezach organizowanych wewnątrz obiektów. Czy to bankiet, czy uroczystość zaślubin, krzesła tego typu sprawdzą się jednakowo dobrze. Nie potrzeba także wielkiej wyobraźni, by odgadnąć, że naturalnym środowiskiem tych nietuzinkowych krzeseł jest biel i pastele. Nasza wypożyczalnia posiada pełen asortyment mebli i akcesoriów, w tym tekstyliów, które pomogą w organizacji tego typu formalnych lub uroczystych eventów.