Krzesło Fold Czerwone

Kod produktu: 0132

Dostępność: W magazynie

Cena: 35.00zł* netto
Bez podatku: 35.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Ludzie poszukują w krzesłach wielu rzeczy. Większość z nas w pierwszej kolejności oczekuje oczywiście wygody, która jest istotna zarówno w zastosowaniach domowych, jak i podczas eventów. Wygoda i kwestie praktyczne to jednak nie wszystko. Często od mebla wymaga się o wiele więcej. Oczekuje się nowoczesnego designu, interesującej linii, efektu wow.  Wszystko w tym przypadku zależy od osoby, która kreuje oczekiwania, lub od sytuacji, do której krzesło ma być dopasowane. Nasza wypożyczalnia krzeseł, poprzez bogaty i urozmaicony asortyment, dąży do zaspokojenia wszelkich potrzeb i smaków naszych klientów.  

Czerwone krzesło Fold to przykład mebla, który przyciąga uwagę i robi wrażenie. Z pewnością nie jest to krzesło, które można by nazwać ordynarnym lub pospolitym. Czerwone krzesło Fold intryguje zarówno kolorystyką, jak i niecodziennym designem. W naszej ocenie jest ono szczególnie odpowiednie na wszelkiego rodzaju imprezy marketingowe. Można sobie wyobrazić wystrój eventu promującego kosmetyki dla pań lub produkty elektroniczne dla młodzieży, ale możliwości jest naprawdę o wiele więcej. Jedynym ograniczeniem jest w tym przypadku wizja organizatora. 

Czerwone krzesło Fold, które oferuje nasza wypożyczalnia krzeseł eventowych, odnajdzie się doskonale w otoczeniu szklanych ścian, aranżacji opartych na efektownym oświetleniu, jak i we wnętrzu industrialnym lub w scenerii ogrodowej. Nasz wynajem krzeseł obejmuje również krzesła Fold w kolorze białym i szarym, co daje możliwość kombinowania tych efektownych mebli w rozmaitych aranżacjach kolorystycznych.