Krzesło Fold Białe

Kod produktu: 0131

Dostępność: W magazynie

Cena: 35.00zł* netto
Bez podatku: 35.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Krzesło, które jest atrakcją

Białe krzesło Fold, to jeden z tych mebli, którego projektant wyraźnie nie był skrępowany, jeżeli chodzi o formę i fantastyczne kształty. Tego typu krzesła polecić można na wystrój nowoczesnych wnętrz, ale nie tylko, ponieważ równie dobrze sprawdzą się także w otoczeniu klasycznej lub modernistycznej architektury, a nawet w otoczeniu surowych industrialnych murów. Wszystko zależy w tym przypadku od estetycznego wyczucia organizatora lub osób odpowiedzialnych za projekt wystroju eventu. Przy fachowej aranżacji krzesła Fold odnajdą się z powodzeniem praktycznie wszędzie.

Fold to coś więcej niż tylko krzesło

Krzesła tego typu doskonale nadają się do wykorzystania w eventach marketingowych. Interesujące wzornictwo wpisuje się doskonale w świat nowoczesnych technologii i produktów. Niecodzienny kształt krzeseł Fold może się także sprawdzić w wyposażeniu panelu dyskusyjnego wyeksponowanego na podwyższeniu lub na scenie.  

Nowoczesny design w urozmaiconej kolorystyce

                Wypożyczalnia krzeseł eventowych zapewnia wynajem krzeseł Fold w trzech kolorach. Obok krzeseł w kolorze białym proponujemy również krzesła czerwone oraz krzesła szare w tym samym wzorze. Krzeseł Fold w kilku kolorach użyć można do urozmaicenia aranżacji eventu. Kolorystyczną różnorodność można również zaprząc do zaspokojenia pewnych praktycznych aspektów organizacyjnych. Możliwych zastosowań jest z pewnością niemało