Pufa Ottoman Czerwona

Kod produktu: 0246

Dostępność: W magazynie

Cena: 35.00zł* netto
Bez podatku: 35.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Czerwona pufa Ottoman to klasyczna pufa kostka o wymiarze krawędzi równym 45cm. Pufa jest tapicerowana skórą ekologiczną, co obok świetnej prezentacji gwarantuje również doskonałe walory użytkowe, jak chociażby odporność na wilgoć i zabrudzenia. Wypożyczalnia puf poleca całą serię puf Ottoman, które jako ujednolicone pod względem wzornictwa, idealnie nadają się do tworzenia nowoczesnych aranżacji wystroju eventów.

Pufy kostki można efektywnie i efektownie łączyć z pufami typu Ottoman o większej powierzchni siedzeń, a także z pufami okrągłymi. Dodatkowo polecamy Państwa uwadze eleganckie i nowoczesne sofy Line, które idealnie pasują do kolekcji puf Ottoman zarówno pod względem wzornictwa, jak i wykorzystanych materiałów.

Wypożyczalnia eventowa oferuje kompleksową usługę w zakresie zaopatrzenia w meble eventowe, w tym eleganckie pufy, sofy i fotele. Starając się ułatwić pracę naszych klientów, którymi są zarówno indywidualni event-managerowie, jak i agencje eventowe, poza wynajmem mebli zapewniamy także transport do i od klienta, a także wniesienie i pomoc w wykonaniu zaplanowanej aranżacji. W przypadku zapytań zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.