Pufa Ottoman 3 Czarna

Kod produktu: 0254

Dostępność: W magazynie

Cena: 60.00zł* netto
Bez podatku: 60.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Czarna pufa Ottoman 3 to największa pufa w naszym asortymencie. Posiada ona siedzisko o wymiarach 100 na 100cm, które pozwala wygodnie zasiąść na nim nawet trzem dorosłym osobom. Warto zauważyć, że pufa ta jest jedną z kilku modeli puf Ottoman, które ze względu na jednorodne wzornictwo i ujednoliconą wysokość nadają się idealnie do dowolnego zestawiania i konfigurowania w aranżacji wystroju eventu.

Pufy tego typu, których szeroką gamę posiadamy w katalogu naszej wypożyczalni mebli eventowych, charakteryzują się ogólnie wysokim komfortem użytkowania i stwierdzenie to odnosi się zarówno do komfortu gości i użytkowników w czasie eventu, jak i do komfortu samego organizatora. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu skóry ekologicznej jako materiału obicia pufy.

Skóra ekologiczna w zastosowaniach eventowych przewyższa swoimi walorami użytkowymi zarówno tkaniny i tekstylia, jak i skórę naturalną. Największa przewaga ekoskóry, to łatwość konserwacji i odporność na działanie wilgoci i zabrudzenia. Wystarczy podać przykład rozlanego soku – przy ekoskórze to praktycznie żaden problem.