Fotel Carbone Szary

Kod produktu: 0232

Dostępność: W magazynie

Cena: 218.40zł* netto
Bez podatku: 218.40zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Fotel Carbone Szary to jeden z kilku mebli w naszej kolekcji, który swoim stylem wyraźnie nawiązuje do najlepszych wzorców epoki wiktoriańskiej. Carbone to klasyczny fotel tapicerowany z wysokim oparciem. Jedyną częścią fotela nieokrytą tkaniną są w tym przypadku cztery krótkie drewniane nóżki. Dużą wygodę użytkowania gwarantuje nie tylko głębokie i komfortowe siedzenie, ale również miękkie podłokietniki. Chwile spędzone w takim fotelu z pewnością pozostaną w pamięci Państwa gości jako przyjemne i relaksujące.

Obok stylowych foteli polecamy również wynajem stołów i stolików, które wykorzystać można jako uzupełnienie wystroju eventu lub wnętrza urządzonego z wykorzystaniem stalowoszarych foteli Carbone. Polecamy między innymi stoliki kawowe i ławy, ale także inne użyteczne dodatki, które posłużą do stworzenia niezapomnianej atmosfery.

Rekomendujemy bliższe zapoznanie się z pozostałą zawartością naszego katalogu mebli eventowych. W razie wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy – z ochotą udzielamy wszelkich informacji.