Fotel Barcelona

Kod produktu: 0226

Dostępność: W magazynie

Cena: 340.00zł* netto
Bez podatku: 340.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Fotel Barcelona to przykład szyku i elegancji z najwyższej półki. Fotel łączy w sobie miękkie tapicerowane poduszki siedzenia i oparcia ze stalowym stelażem. Przy nieco zakrzywionych liniach stali tworzy to bardzo dynamiczny efekt wizualny. Fotel nie posiada podłokietników, jednak biorąc pod uwagę jego sporą szerokość – niektórzy wręcz nazywają go sofą - trzeba przyznać, że raczej nie są one potrzebne.

Fotel Barcelona w szczególności kojarzy się z „bogatymi eventami”. Przesądza o tym charakterystyczny design. Nie jest trudno wyobrazić go sobie jako elementu wystroju przyjęcia zorganizowanego na tle drogich jachtów w nadmorskiej marinie lub na tarasie kilkusetletniej zabytkowej posiadłości. Elegancka prostota w zastosowanym wzornictwie predestynuje ten wyjątkowy mebel do świetnej adaptacji w otoczeniu bogactwa i luksusu. Inna sugestia co do zastosowania foteli Barcelona, to eleganckie uroczystości ślubne.

Warto zwrócić uwagę, że Fotel Barcelona odnajdzie się doskonale zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach, ale także na imprezie plenerowej zorganizowanej na tle bujnej zieleni ogrodu lub parku.