Sofa Line 3Os Czarna

Kod produktu: 0266

Dostępność: W magazynie

Cena: 180.00zł* netto
Bez podatku: 180.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Trzyosobowa czarna sofa Line to propozycja funkcjonalnego mebla o prostym i jednocześnie efektownym designie, który idealnie nadaje się wszędzie tam, gdzie wymagana jest pewna doza nowoczesnej elegancji.

Sofa Line trzyosobowa jest sofą tapicerowaną. Materiał obiciowy stanowi skóra ekologiczna w kolorze czarnym. Połączenie czerni ekoskóry z krótkimi acz solidnymi chromowanymi nóżkami o przekroju rurowym tworzy wrażenie mebla luksusowego. Naszym zdaniem jest to efekt, który z łatwością znajdzie swoje zastosowanie w wielu sytuacjach. Wystarczy wspomnieć prezentacje nowych produktów, takich jak chociażby samochody. Tego typu mebel doskonale nadaje się na wyposażenie biura, szczególnie tam, gdzie zależy nam na podkreśleniu prestiżu firmy lub instytucji.

Sofa Line to jeden z czterech podobnych produktów meblarskich w naszym asortymencie. Sofa trzyosobowa występuje bowiem również w kolorze białym, a dwie pozostałe sofy na wypożyczenie dedykowane są dla dwóch osób. Oferujemy je, tak samo jak sofy trzyosobowe, w kolorze białym i czarnym.