Fotel Chesterfield Black

Kod produktu: 0220

Dostępność: W magazynie

Cena: 190.00zł* netto
Bez podatku: 190.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Chesterfield Black to wygodny fotel tapicerowany skórą ekologiczną w kolorze czarnym. Już sama nazwa fotela Chesterfield Black sugeruje, że jest to solidny mebel, nawiązujący swoim stylem do najlepszych tradycji. Pikowane wykończenie dodaje mu elegancji, a gruba poduszka siedzenia już na pierwszy rzut oka obiecuje prawdziwy komfort.

W zestawie z fotelami Chesterfield Black polecamy również idealnie dopasowane sofy Chesterfield. Nasza wypożyczalnia mebli posiada w swoim katalogu również całkiem sporą ilość innych mebli, które w odpowiedniej aranżacji zrobią świetne wrażenie na Państwa klientach lub uczestnikach eventu.  

Jakkolwiek wzornictwo fotela Chesterfield Black jest kopią tradycyjnych i sprawdzonych rozwiązań, które znamy już nawet nie od dziesiątków, ale od setek lat, to jednak zastosowanie nowoczesnej skóry ekologicznej zamiast skóry naturalnej albo tkaniny daje nam w tym przypadku pewne korzyści. Po pierwsze skóra ekologiczna nie wymaga skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych. Ponadto jest odporna na działanie wilgoci oraz zabrudzenia, które powstają od napojów lub jedzenia. W przypadku mebli eventowych cechy te są szczególnie pożądane.

Szerokość: 100cm

Głębokość: 90cm

Wysokość: 80cm

Wpożyczalnia mebli posiada w swojej ofercie wiele produktów tego typu.