Sofa Line Black 2os

Kod produktu: 0268

Dostępność: W magazynie

Cena: 150.00zł* netto
Bez podatku: 150.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Jeśli przenosisz się do nowego domu, nadszedł czas, aby na nowo udekorować swój salon.

Idealna sofa

Nasza wypożyczalnia mebli Kraków oferuje kilka prostych wskazówek wyboru idealnej sofy. Przede wszystkim zwróć uwagę na rozmiar sofy. Musisz upewnić się, że nowa kanapa zmieści się w przestrzeni bez nadmiernego stłoczenia aby utworzyć wygląd i komfort, jaki chcesz. Nasza sofa właśnie na to pozwala. Łatwość dostępu pozwala uzyskać doskonałe dopasowanie.

Nie tylko trzeba zmierzyć salon, trzeba upewnić się, że sofa może być dostarczane do domu i może zmieścić się na schodach, na korytarzach i przez drzwi. Nie chcielibyśmy, abyś wybrał sofę swoich marzeń, tylko po to uświadomić sobie, że nie tylko jest zbyt duży dla salonu, ale przede wszystkim nie można jej tam dostarczyć. Ważny jest też styl Twojej sofy. Nasza sofa wyróżnia się doskonałym stylem, dzięki temu na pewno będzie idealnie pasować do Twojego salonu. Bierz pod uwagę nie tylko styl sofy, jaką chcesz, ale także jaki styl pasuje do Twojego domu. Można kochać nowoczesne sofy, w stylu funky, ale jeśli w domu jest tradycyjny styl i nie jesteś jeszcze gotowy na remont, a następnie musisz wybrać sofę, powinna pasować do Twojego istniejącego wnętrza. Rozważmy więc klasyczne i nowoczesne style.

Wielkość sofy

Nasza wypożyczalnia bankietowa radzi, jak prosto wybrać idealną sofę. Obecnie sofy są w różnych kształtach i rozmiarach. Jeśli masz dużą rodzinę i robisz wiele zabaw z przyjaciółmi lub cieszyć się grupowymi wieczorami filmowymi, modułowa kanapa jest doskonałym wyborem. Jeśli mieszkasz w małym mieszkaniu z partnerem i rzadko jesteś w domu, może Ci wystarczyć dwumiejscowa kanapa. Styl życia jest tak samo ważny jak wygląd sofy.

Tkanina również jest ważna

Po wybraniu sofa styl i rozmiar, nadszedł czas, aby wybrać swoją tkaninę. Ponownie, należy rozważyć swój styl życia, na przykład, jeśli jesteś masz rodzinę z małymi dziećmi, możesz wybrać ciemniejszy kolor z wytrzymałym splotem, który nie pokazuje łatwo brudu i jest odporne na zużycie. Baw się z tkaninami - wybierz wzór, kolor, fakturę, a następnie dopasuj z poduszkami lub otomaną, który wykończy cały wygląd. Ważna jest również długowieczność sofy. Nasza wypożyczalnia mebli Legnica zwraca na to wszystko uwagę.

Jest to Sofa z serii Line w kolorze czarnym. Jej proste krawędzie pozwalają dopasować ją do miejsc o małej powierzchni.
Sofa uważana przez klientów za miłą w dotyku dzięki przełomowej czarnej i lśniącej ekoskórze.
Uważana jest także za model, na którym można z powodzeniem spędzać wiele godzin w towarzystwie świetnej zabawy,
gdyż jest ona taka wygodna, że aż nie chce się jej opuszczać.

Nasza wypożyczalnia mebli oferuje wynajem tej sofy w koloże białym.

Wymiary:

Szerokość: 180cm

Głębokość: 88cm

Wysokość: 66cm