Fotel Le Corbusier Black

Kod produktu: 0222

Dostępność: W magazynie

Cena: 250.00zł* netto
Bez podatku: 250.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Fotel ten jest jednym z elementów kompletu obok Sofy Le Corbusier Black. Sprawdź oferte wypożyczalni mebli

Komfortowe siedzisko

Mimo niewielkich wymiarów tj. 76x70x67,dopełni brakującą lukę w umeblowaniu eventu. Elegancka czarna skóra łączy się jak marzenie z chromowanymi elementami fotela. Jest nowoczesnym rozwiązaniem na wiele rodzajów imprez takich jak bale, wesela, śluby, imprezy plenerowe, imprezy korporacyjne, prezentacje nowych produktów, czy też usług w firmie.

Ekologiczna skóra w kolorze bieli

Biel jest najpopularniejszą z opcji wybieranych na eventy organizowane przez największe firmy na świecie. Tak naprawdę biel jest przodującym kolorem w dzisiejszych trendach urządzania eventu. Do tego na zasadzie kontrastu świetnie się zgrywa z czernią. Topowe eventy cieszą się z powodu wybrania tego modeli na event. 

Le Corbusier

Urządź przyjęcie wg potrzeb przybywających. Model ten wspasuje się w wiele zadań, odnajduje zastosowanie w wielorakiej ilości targetów. Jego wynajem jest świetnym tytmczasowym rozwiązaniem. Jego głównymi zaletami są wygląd przywołujący na myśl najnowsze rozwiązania doposażania eventów. Nieopłacalnym jest by organizować typowy event, który przepadnie szybko w otchłaniach świadomości naszych odwiedzających