Futurystyczne krzesło Green

Kod produktu: 0115

Dostępność: W magazynie

Cena: 27.00zł* netto
Bez podatku: 27.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Krzesło Green cechuje nowoczesny design. Sprawdzą się zarówno jako siedziska dla gości jak i jako siedzenie przystosowane do stołu.

Nowoczesny Design

Są wygodne, komfortowa dzięki doskonałego kształtu oparć idealnie podpierają kregosłup, a chromowane nóżki cudownie się łączą wizualnie z jasnozielonym siedziskiem z tworzywa sztucznego.

Szerokość: 44cm

głębokość:47cm

wysokość: 86cm

Wyróżnij się

Wynajęcie futurystycznych krzeseł Green jest świetnym pomysłem, aby wyróżnić się z tłumu innych eventów, w których to przeważają eventy w kolorze bieli. Zieleń jest kolorem na którego patrząć, zbliżamy się do stanu pełnego zrelaksowania mięśni całego ciała. Nasza wypożyczalnia mebli oferuje też inne meble w tym kolorze.

Nadzieja

Zieleń nastraja uczestników eventu optymistycznie, jest kolorem nadzieji. Wprowadzając do kompozycji eventowej ten model, można pokusić się o ciekawe połączenia kolorów. Świetnie będzie pasować z czerwonymi dekoracjami w komplecie ze szklanym stolikiem. Idealne także na festyny plenerowe, można je ustawić przed sceną i organizować świetnie występy, które w połączeniu z nowoczesną tematyką, zapadną jako całość w pamięci naszych gości.