Krzesło Apollo Białe

Kod produktu: 0112

Dostępność: W magazynie

Cena: 32.00zł* netto
Bez podatku: 32.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

- wysokość: 83 cm

- wys. siedziska: 45 cm

- szerokość: 62 cm

- szer. siedziska: 39 cm

- głębokość: 58 cm.

High-endowe krzesło Apollo

Krzesło Apollo jest solidnym, nowoczesnym meblem eventowym, wybór tego krzesła z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie wyborem udanym. Mile widziane na różnego rodzaju przyjęciach eventowych, w kącikach wypoczynkowych, czy też w strefie VIP. Nowoczesna stylistyka tego krzesła sprawia iż zdecydowanie odnajdzie się ono wśród reszty otoczki wizualnej przyjęcia. Taki mebel oprócz swojej nowoczesnej stylistyki może się pochwalić bardzo wygodnym siedziskiem, na którym można się rozciągnąć i wygodnie oprzeć. Wygoda ta sprawia, że uczestnik z wydarzenia wyciągnie dla siebie jak najwięcej pozytywów.

Mądry wybór

Istnieje wiele badań, związanych z ergonomią i wykazano, że dobre krzesło zwiększa naszą wydajność i maksymalizuje wydajność osoby siedzącej na nim. Krzesło te będzie również dobrym wyborem w danej cenie. W swojej kategorii cenowej jest iście bezkonkurencyjnym modelem, a wynajem krzeseł na naszym portalu jest bardzo prosty.

Ciekawostki

Jeśli przeciętny człowiek biznesu lub urzędnik miałby określić, ile czasu spędza na swoim krześle biurowym, byłby zaskoczony. To około 40 godzin tygodniowo, czyli około 1900 godzin w ciągu roku. Pomnóż to przez średnią liczbę lat, ile dana osoba pracuje, a łatwo zauważysz, że dużą część swojego życia spędza na krześle biurowym. Nasza wypożyczalnia mebli poleca też inne krzesła z naszej oferty.

Krzesła mają elementarny wpływ na wystrój danego pomieszczenia