Krzesło przezroczyste TRANSPARENT

Kod produktu: 0108

Dostępność: W magazynie

Cena: 35.00zł* netto
Bez podatku: 35.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

szerokość: 54cm

głębokość: 53cm

wysokość: 92cm

Jako alternatywę dla bardziej tradycyjnych krzesło biurowe, nowe style ergonomiczne krzesła zostały zaprojektowane tak, aby spróbować stworzyć dobre wsparcie, komfort i promować dobrą postawę. Do tych krzeseł może trzeba będzie się trochę przyzwyczaić, ale zazwyczaj stają się bardzo wygodne w miarę upływu czasu. Zastosowanie tego typu krzeseł ergonomicznych może być bardzo korzystne dla niektórych osób z problemem w dolnej części pleców i pozwalaj uniknąć dyskomfortu.

Idealne krzesło biurowe

Wypożyczalnia krzeseł Poznań oferuje niezwykle atrakcyjne ceny swoich produktów. Klękosiad jest krzesłem biurowym, które nie ma oparcia i umieszcza użytkownika w zmodyfikowanej pozycji klęczącej. Projekt zachęca dobrą postawę, przesuwając biodra do przodu i wyrównując plecy, ramiona i szyję. . Ten rodzaj ergonomiczne krzesło rozkłada ciężar pomiędzy miednicy i kolanami, co zmniejsza nacisk na kręgi, a zatem zmniejsza napięcie w dolnej części pleców i nóg mięśni. To ergonomiczne krzesło ma przednie siedzenie skośne, które prowadzi do bardziej naturalnej pozycji dla kręgosłupa. Rezultatem jest krzesło biurowe, który sprawia, że siedzi we właściwej pozycji komfortowo i bez wysiłku.

Krzesło siodło

Krzesło siodło jest innym ergonomicznym krzesłem, które mogą być stosowane jako krzesło przy biurku lub przy komputerze. Tego rodzaju krzesło jest w kształcie siodła konia i daje użytkownikowi pozycję gdzieś pomiędzy siedzącą i stojącą, podobnyą do położenia używanego podczas jazdy konnej. Pozwala na spadanie naturalnie nóg i rozszerzenie i tworzenie zdrowej i stabilnej pozycji. Ta pozycja jest często przydatna dla pacjentów z problemami w dolnej części pleców. Przy długotrwałym stosowaniu może nawet wzmocnić mięśnie pleców. Te ergonomiczne krzesła mają regulowaną wysokość, aby były odpowiednie dla różnych użytkowników. Projekt ma na celu wyeliminowanie niektórych typowych problemów napotykanych przy tradycyjnym krześle biurowym, takie jak problemy układu krążenia i garbienie się. Wypożyczalnia stołów oferuje przepiękne stoły.

Krzesło w kształcie piłki

Fotel w kształcie piłki jest zupełnie innym rodzajem ergonomicznego krzesła. Jak nazwa wskazuje, to jest piłka, która jest na tyle duża, aby wspierać użytkownika, gdy siedzi przy komputerze lub biurku. Główną zaletą tego typu krzesło jest to, że zachęca do ruchu i aktywnego siedzenia. Wypożyczalnia krzeseł oferuje niezwykle atrakcyjne ceny, możesz je wynająć w dowolnej ilości.