Sofa Round

Kod produktu: 0271

Dostępność: W magazynie

Cena: 790.00zł* netto
Bez podatku: 790.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Sofa może występować w różnych kształtach i rozmiarach.

Sofa z powodzeniem daje wygodne miejsca na conajmniej 12 osób.

 

Idealna sofa

 

 

Wypożyczalnia cateringowa oferuje niezwykle atrakcyjne ceny. Jeśli jest to kanapa do pokoju rodzinnego, której będziesz używać do wylegiwania się, prawdopodobnie będziesz chciał głębszą sofę. Standardowa głębokość kanapa waha się wszędzie od 36 do 38 cali. Jeśli przewidujesz, że będziesz czasem spał na kanapie lub członek rodziny jest szczególnie wysoki, zdecyduj się na głębszą wersji.

 

Jeśli kanapa zostanie wykorzystana jako część bardziej okazjonalnych części wypoczynkowej, które niekoniecznie muszą być wykorzystane jako główne wylegiwanie rozważ mniejszą sofę. Można je połączyć z kilkoma okazjonalnymi krzesła i otomaną, aby utworzyć część wypoczynkową, która sprzyja rozmowie, gdzie ludzie mogą siedzieć naprzeciwko siebie, a nie obok siebie na dużej kanapie.

 

Należy także rozważyć logistykę coraz nowy kawałek do Twojej przestrzeni. Należy upewnić się, że nowy zakup jest fizycznie możliwy, by dopasować się przez drzwi Twojego domu, zwłaszcza jeśli masz starszy dom. Zmierz dwa razy, aby być bezpiecznym i uniknąć dużego bólu głowy! Nie chcesz mieć doskonałej sofy go domu, która zostanie na Twoim biurku z powodu wielkości. Sprawdź specyfikację dostawy i zwrotu, ponieważ może być to szybkie narzędzie referencyjne.

 

 

Przepiękna sofa

 

 

Nasza wypożyczalnia bankietowa oferuje idealne sofy. Sofa może zepsuć lub nadać nowy piękny wygląd Twojemu salonowi. Sofa nie powinna być ani zbyt duża, ani zbyt mała dla Twojego salonu. Zmierz więc swój pokój, by sprawdzić, czy jest wystarczająco dużo miejsca, żeby przejść obok.

 

 

Wyjątkowa sofa

 

 

Nasza wypożyczalnia konferencyjna idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Możesz wynająć różne rzeczy w dowolnej ilości. Oferujemy niezwykle atrakcyjne ceny. Śnieżnobiała kanapa może wyglądać niesamowicie w salonie, ale jak będzie wyglądać, gdy Twoje dziecko będzie po nim skakać. Skóra może być łatwiejsza do czyszczenia i może być dobrym wyborem, jeśli chcesz białą kanapę. Z drugiej strony tkanina może być bardziej przytulna i występuje w szerokiej gamie kolorów. Ważnymi rzeczami do rozważenia są wymienna obudowa, możliwość prania, nogi z drewna lub metalu.