Sofa Le Corbusier

Kod produktu: 0263

Dostępność: W magazynie

Cena: 320.00zł* netto
Bez podatku: 320.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Sofa jest ważnym elementem każdego wnętrza, dlatego warto zwrócić uwagę na jej wybieranie.

Wymiary:
- Szerokość: 130cm
- Głębokość: 70 cm
- Wysokość: 67cm

Cechy produktu

Nasza wypożyczalnia krzeseł i stołów oferuje świetnej jakości sofy, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Jeśli próbujesz zaoszczędzić na wystroju, polecam to zrobić na innym meblu. Sofa jest pod wieloma względami jak kotwica w salonie. To miejsce, gdzie ludzie gromadzą się najbardziej i to zwykle zobaczysz po raz pierwszy przy wejściu do pokoju. Pomyśl o swojej sofie jako inwestycji -to coś, co będziesz miał przez wiele lat. Wiedząc o tym, wyeliminujesz super tanie sofy, bo nie będziesz pewien, jak długo wytrzymają. Zwróć też uwagę na wybór koloru swojej sofy. Zastanów się, czy lepiej sprawdzi się kolorowa sofa czy w neutralnym kolorze. Pamiętaj, że teraz jest dużo łatwiej kupić kolorowe poduszki na sofę i je wymienić, niż kupić zupełnie nową sofę. Zastanów się też, jaka sofa najbardziej pasuje do klimatu Twojego domu. Oczywiście, ważne przy wyborze sofy jest również to, czy masz dzieci lub zwierzęta. Jeśli tak, to nie wybieraj sofy w białym kolorze, tylko ciemną.

Materiał sofy

Nasza wypożyczalnia mebli Legnica radzi również, by przy wyborze sofy zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału została wykonana. Nasza sofa została wykonana z wytrzymałego i bardzo luksusowego materiału. Jest to szczególnie ważne, jeśli istnieje szansa, że ktoś może coś wylać na kanapę. Aksamitna kanapa może być trudna do czyszczenia i może zostać poplamiona.. Dobra sofa jest z poliesteru, ponieważ jest to najprostszy materiał do czyszczenia.

Rozmiar sofy

Nasza wypożyczalnia mebli Kraków radzi również zwrócić uwagę na rozmiar sofy. Zwróć uwagę na to, czy lepiej do Twojego wnętrza będą pasowały większe kanapy, w standardowym rozmiarze, a może te mniejsze. Nie mogą one przytłaczać, ani zagracać Twojego pomieszczenia. Powinieneś swobodnie przejść po pokoju. Wtedy pomieszczenie będzie wyglądać przestronnie. Na naszej stronie internetowej możesz łatwo wynająć idealną sofę, która z pewnością spodoba się wszystkim gościom.