Fotel Le Corbusier

Kod produktu: 0221

Dostępność: W magazynie

Cena: 250.00zł* netto
Bez podatku: 250.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Istnieje wiele możliwych rozwiązań mebli do wyboru. z tak wieloma różnymi wzorami i stylami do wyboru, znalezienie odpowiedniego wyglądu nigdy nie jest łatwe.

Komfort siedzenia

Wygodne meble sprawią, że chcesz pozostać w pomieszczeniu jak najdłużej. Wypożyczalnia mebli Jelenia Góra jest bardzo prosta. Wystawiamy profesjonalne wyceny i dostarczamy meble zgodnie z wytycznymi. Wspaniały fotel taki jak Fotel Le Corbusier jest komplementem stylu i istniejących kształtów w pokoju, przy czym w dalszym jest elementem wyróżniającym się z reszty. Fotel dostepny jest w kolorze białym i czerni co aż się prosi do wykorzystania w kompozycji meblowej na zasadzie kontrastu, lub też pobawienie się w bardziej stonowane opcje. Czarny fotel będzie świetnie sie komponował z resztą mebli w równiez ciemnym kolorze.

Nowoczesna forma komfortu

Mimo niewielkich wymiarów tj. 76x70x67, fotel ten jest meblem bez którego nie odbędzie się żaden szanujący się event. Takie rozwiązanie jest sposobem uniwersalnym na zagospodarowanie przestrzenne zarówno powierzchni o małym metrażu, jak i tych o większym. Wygodna tapicerka pozwala spędzić w nim długie godziny na relaksie, miłych rozmowach, czy sączeniu drinków w strefie VIP. Pozwalają w zestawieniu wraz ze stołami kawowywmi i dekoracjami tworzyć zgraną całość.

Nie zwlekaj

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, służymy profesjonalną obsługą i terminowymi realizacjami. Zapraszamy do obejrzenia realizacji wykonanych przez naszą firmę. Dołącz do szerokiego grona naszych klientów już dziś