Sofa LINE 2os

Kod produktu: 0267

Dostępność: W magazynie

Cena: 150.00zł* netto
Bez podatku: 150.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Wymiary:
-Szerokość: 180cm
-Głębokość: 88cm
-Wysokość: 66cm

Bez względu na to, czy nazwiesz ją sofą lub kanapą, te meble są często ogniskową częścią salonu. Mogą one być rozmieszczone na wiele sposobów, aby zapewnić odpowiednie siedzenie lub grupy konwersacyjne. Oczywiście, z tak wielu opcji może być trudno zdecydować, która sofa jest odpowiednia dla Twojego domu. Uważamy, że jest kilka popularnych stylów, które należy rozważyć.

Sekcyjne sofy

Segmentowe sofy zyskały popularność w ostatnich latach, ponieważ mogą być ustawione na wiele różnych sposobów. Niektórzy decydują się ustawić te sofy w kształcie "L" w rogu pokoju, a inni lubią ustawić sofy w bardziej konwersacyjnej aranżacji. Podczas gdy większość sekcyjnych sof jest podzielonych na dwie sekcje, sofy modułowe są również uważane za sekcyjne. Modułowe kanapy mają zazwyczaj każdą część wypoczynkową oddzieloną. To pozwala zorganizować sekcje w zależności od liczby osób, które będą korzystały z kanapy. Sofy sekcyjne mogą być wykonane z tkaniny lub skóry i pasują do wielu foteli. Nasza wypożyczalnia mebli Zgorzelec oferuje przepiękne sofy.

Sofy sypialniane

Sofy sypialniane są popularne, ponieważ są one dwufunkcyjny. W ciągu dnia są one wykorzystywane jako miejsca siedzące, ale w nocy poduszki można usunąć, aby odsłonić rozkładane łóżko.. Sypialne sofy są idealnym wyborem dla osób bez wyznaczonego pokoju. Są proste w konfiguracji i zapewniają wygodne spanie. Sypialne sofy są cięższe niż tradycyjne sofy, ale ich korzyści przewyższają dodatkowy ciężar. Sypialne sofy są tradycyjnie obite tkaniną, ale można je znaleźć również w skórze. Wypożyczalnia krzeseł Karpacz oferuje też przepiękne sofy.

Inne sofy

Małe kanapy dwuosobowe są jednym z najbardziej popularnych rodzajów mebli w salonie. Są modne, ponieważ oferują miejsce do siedzenia, ale nie zajmują wiele miejsca, jak tradycyjna kanapa. Są przeznaczone dla maksymalnie dwóch osób. Tradycyjna kanapa trzyosobowa jest nadal najbardziej popularna. Wiele domów ma taką sofę w swoim salonie. Te sofy są w szerokiej gamie kolorów i tkanin, w tym mikrofibra i skóra. W zależności od producenta i stylu, projekt kanapy będzie się różnić. Niektóre mają wysokie grzbiety, a niektóre z nich wyjmowane poduszki, a inne nie. Sofy leżanki są nowoczesnymi elementami w segmencie kanap. W przeciwieństwie do tradycyjnej kanapy, z osobną poduszką dla każdego miejsca, sofy leżanki posiadają jedną długą poduszkę, który znajduje się pod kątem w porównaniu z pozostałą częścią kanapy. Te kanapy pozwalają użytkownikom wygodnie leżeć, bez wwiercania krawędzi poduszek.