Pufa Ottoman 2

Kod produktu: 0247

Dostępność: W magazynie

Cena: 109.20zł* netto
Bez podatku: 109.20zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Pufa Ottoman 2 to wersja powiększona w stosunku do poprzedniego modelu.
Mebel ten z powodzeniem zapewni miejsca siedziące dla dwóch osób.
Sprawdzi się zarówno w radosnych klimatach wydarzenia jak i w tych bardziej poważnych.

Szerokość 130cm
Głębokość 45cm
Wysokość 45cm

Pufa, ze względu na swoją miękką i bezkształtną postać, naprawdę ma ograniczone możliwości, oprócz bycia dekoracyjną. Ale może być doskonałym dodatkiem do przestrzeni, trzeba tylko wiedzieć, gdzie jej używać.

 

Pufy są lepiej wykorzystane jako podnóżek dla okazjonalnego narożnego krześle, dodatkowe siedzenia w pokoju dziecięcym, albo meblem dekoracyjnym w otwartym pokoju. Obojętnie jaki materiał pufy wybierzemy, ale ważne, żeby była miękka i wygodna.

 

 

Pufa

 

 

Wypożyczenie stołów jest bardzo proste i szybkie. Można łatwo wybrać pufę lub ottoman, które będą akcent wnętrza i bardzo funkcjonalnym meblem, można siedzieć na nim, położyć nogi, może służyć jako krzesło dla Twojego dziecka lub łóżko dla Twojego zwierzaka. Wybierz kolory, które dobrze ze sobą pasują i konstrukcję, jaką chcesz - marokańską pufę, pufę zebra dla Twojego dziecka lub tradycyjny otoman. Pufa ottoman nie jest zaskoczeniem obecnie w nowoczesnych wnętrzach. Jest to praktyczny i wszechstronny mebel. Otoman pierwszy raz pojawił się w starożytnym Egipcie i przez wieki można go było znaleźć w domach bogatych i uprzywilejowanych. Prawdziwy triumf puf rozpoczyna się w wieku XVII-XVIII, kiedy to obecna jest w prawie każdym pałacu, a zwłaszcza w buduarach wielkich pań.

 

 

Wyjątkowa pufa

 

 

Wypożyczenie krzeseł jest u nas bardzo proste. Przy odpowiednio dobranej pufie, może stać się ona harmonijnym dopełnieniem wnętrza lub jasny akcentem, ale w każdym przypadku, będzie to jedna z pierwszych rzeczy jaką będziemy zauważać i sprawi, że każdy pokój bardziej komfortowy i stylowy. Jedną z największych zalet puf jest ich uniwersalność. Mogą być stosowane w każdym pokoju i mają wiele funkcji - jako stolik nocny lub jako stolik w salonie, stół do magazynów lub stół w sali zabaw dla dzieci. Skóra będzie wyglądać świetnie w klasycznym wnętrzu, podczas gdy kolorowe pufy będą płynnie pasować w bardziej eklektycznych wzorach.

 

 

Świetne pufy

 

 

Szeroka gama kolorów i wzorów różnych pufy zadowoli każdego smakosza. Poza tym, że pufy można łatwo mieszać z wnętrzem domu, oferują wiele komfortu. Jeśli szukasz puf w sypialni dla dzieci, poszukaj miękkich modeli w postaci zwierząt lub postaci fantastycznych. Żadne dziecko nie pozostanie obojętne na taki mebel! Pufy ze skóry uzupełnią korytarz lub biuro i są też bardzo łatwe w utrzymaniu. Młodzi ludzie zawsze wolą mieć pufę zamiast tradycyjnego stołu, ponieważ pufa może być stosowany jako krzesło jak również stół do laptopu lub po prostu można je przenieść łatwo z jednego pomieszczenia do drugiego. Wypożyczalnia stołów Zgorzelec doradzi Ci, jakie pufy wybrać.