Pufa Ottoman Square

Kod produktu: 0257

Dostępność: W magazynie

Cena: 60.00zł* netto
Bez podatku: 60.00zł* netto
Ilość:
Podane ceny są poglądowe
ostateczną wycenę podajemy indywidualnie

Podczas dodawania Ottoman do swojej przestrzeni życiowej, masz miejsce, podnóżek i stolik lub stół w jednym. Jest łatwo dostępny i można w nim przechowywać wszystkie rzeczy, a jednocześnie chronisz się przed bałaganem. Spójrz na niektóre z wielu sposobów można wykorzystać ottomany w swoim własnym domu.

Wymiary
Szerokość 80cm
Głębokość 80cm

 

Użyj ottoman jako podnóżek lub dodatkowe miejsce

 

 

Podstawowym celem otomana jest podnóżek. Po długim dniu, możesz oglądać telewizję lub przeczytać dobrą książkę i odpocząć na ottomanie.. Dają również wspaniałe możliwości wyboru, kiedy trzeba trochę dodatkowego miejsca dla rozrywki. Miękkie ottomany są wygodne do siedzenia i zapewniają długi relaks. Wypożyczalnia krzeseł Legnica oferuje przepiękne i funkcjonalne ottomany. Niektóre z nich posiadają nawet kółka na dole więc można je umieścić dokładnie tam, gdzie chcesz, żeby były Niektóre ottomany są jeszcze wystarczająco duże dla więcej niż jednej osoby, co jest przydatne, gdy masz przyjaciół, którzy lubią oglądać z Tobą, swój ulubiony program telewizyjny.

 

 

Użyj ottoman jako stołu

 

 

Jeśli zdecydujemy, że ottoman będzie idealnym stołem, możesz zebrać kilka atrakcyjnych metalowych lub drewnianych tac i ustawić na otomanie. Możesz na nim trzymać stabilnie napoje i używać go jako stolika do swoich książek, czasopism i pilotów. Będziesz je miał wtedy w zasięgu swojej ręki. Wypożyczalnia krzeseł oferuje też świetnej jakości ottomany.

 

 

Jak przypasować ottoman do pozostałych mebli

 

 

Przyjrzyj się dobrze swoim meblom w salonie, przed dodaniem jednego lub więcej ottomana.. Większość osób je wybiera, by pasowały do ogólnego stylu pomieszczenia. Na przykład, jeśli masz nowoczesny i współczesny pokój dzienny, warto zdecydować się na elegancki, skórzany ottoman. Jeśli Twój styl jest bardziej tradycyjny, ottoman może być tylko dodatkiem. Zastanów się, czy chcesz, dopasować materiały lub korzystać z ottomanu jako elementu dekoracyjnego, który będzie przyciągał uwagę. A może będzie spełniał funkcję dzieła sztuki. Jeśli kolorystyka jest w zasadzie monochromatyczna, rozważ zdecydowany kolor lub taki, który przyciągnie wzrok. Nasza wypożyczalnia krzeseł Legnica oferuje świetnej jakości ottomany.