Realizacje

Szukanie inspiracji

Zapraszamy Państwa serdecznie do obejrzenia naszych realizacji z dostarczenia na miejsce wydarzenia mebli, dekoracji eventowych oraz ich montażu. Nasze usługi prowadzone są zawsze w sposób profesjonalny. Słyniemy z tego, że zawsze wywiązujemy się terminowo, w obrębie czasowym wyznaczonym przez klienta. Usługa dostarczenia mebli na miejsce wskazane przez klienta przebiega zawsze błyskawicznie, w poukładany i przemyślany sposób. Droga do realizacji jest prosta, szczególnie z naszym bogatym wieloletnim doświadczeniem w branży wypożyczania mebli eventowych. Na poniższych zdjęciach znajdą państwo piękne przykłady naszych wspólnych realizacji budujących dobre relacje z klientami, oraz oczywiście z gośćmi odwiedzającymi te eventy.

Magiczne chwile

Sposobów na budowanie wydarzeń są setki, mamy nadzieję że nasze zdjęcia będą źródłem inspiracji w jaki sposób umeblować i wyposażyć w akcesoria i dekoracje własny event. Naszymi usługami objęty jest cały kraj, z naszej pomocy korzystają firmy na całym świecie, oraz te na rynku lokalnym. Oprócz mebli eventowych mamy w swojej ofercie również możliwość wypożyczenia różnego rodzaju sprzętu multimedialnego oraz oświetlenia. W sprzęcie znajdziemy takie funkcjonalne przedmioty jak projektory i ekrany multimedialne, telewizory LCD, czy też nagłośnienie. Nasza oferta posiada również olbrzymią bazę akcesoriów eventowych i zastawy stołowej.

Pomysły na event

W akcesoriach znajdziemy wszelkiego rodzaju pokrowce, obrusy, świecidełka, oraz różne wymyślne atrakcje jak czerwony dywan, czy bordery ze sznurem lub tasiemką, idealne do stworzenia na evencie wydzielonej strefy VIP, lub umożliwia stworzenie przestrzeni idealnej dla przemawiającego. W takiej sytuacji warto się zaopatrzyć w mównicę, oraz mikrofon nagłowny, lub zestaw nagłośnieniowy z mikrofonem. Oferujemy również kompleksową usługę dla organizacji ślubów i wesel. Wynajmij dla pary młodej piękny namiot, który będzie elementem ołtarzu, do tego czerwony dywan i krzesełka a na pewno całokształt pięknie wpasuje się w miłosny klimat tego dnia. Nie przeciągając już dłużej, Wypożycz-JG zaprasza do obejrzenia zdjęć z realizacji zaopatrzenia wydarzeń w sprzęty eventowe. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu.